Jump to content
Türk Anime TV Forum

Sevmediğiniz Anime Türleri  

97 oy

1. 1. Sevmediğiniz Anime Türleri

Önerilen İletiler

Nozomi, 12 saat önce yazdı:

Ben muzik animelerine nefret ederim. (aslında bir tane izlemem soyumama sebep oldu -_-)

Tek örneğim Uta no prince sama. Iyğğğğ... -___- Tamam çizimleri güzel de, şu mal kızla mal erkeklere çok sinir oldum.Henüz bu kadar sinir geçirmemiştim anime izlerken. Ayrıca müzikleri de hiç iyi değildi. Müzik animesi yapıyorsunuz, lütfen şarkılara dikkat edin Q^Q Şarkılar böyle sıradan, vıcık vıcık olmamalı. Büyülemeli. Ama o şarkılardan büyülenen bir tek o çatlak müdürdü -________- Kulaklarım için müzik diyip müzik animesine başlarsanız, bence başlamayın derim. En azından uta no prince sama-dan uzak durun. Dram, psikolojik animelerin şarkıları baya sağlam(hepsini diyemem). Aynı şekilde müzik animelerinin kötü olduğunu söylemiyorum.Sadece ben beğenmiyorum.Bu o tür animeleri kötü yapmaz.Zevkler farklıdır.

P.S. Eğer şarkıları sağlam bir müzik animesi önerirseniz, sevinirim belki bir daha deneyebilirim:eye-milk-bottle-emoticon:

La Corda D' oro diye bir klasik müzik animemiz var hocam. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ecchi sevmiyorum, seneler önce High School DxD izlemiştim konusu güzeldi çok yoktu sanırsam ama ecchi sahneleri hiç hoşuma gitmemişti.

Onun haricinde Shoujo Ai,Yuri hiç izlemedim kız olduğumdan dolayı ilgimi hiç çekmiyor yine de merak etmiyor değilim.

Şıklarda bence Hentai de olmalıydı birkaç kez merak ettiğim için izlemiştim ama kesinlikle tahamül edilebilir gibi değil,romantizm 0 ve iğrenç o kadar çok sahne var ki zaten dayanamadan kapatıyorsunuz.

Ayrıca Mecha ve harem de sevmiyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hentai ve romantik animeler(Genelde Shoujo türünde görülüyor bu romantiklikte  bayma)... Hentai gerçekten o kadar fantezi içeriyor ki yani izlerken takdir ediyorum yapan adamı.Bravo yani 40 yıl düşünsem böyle bir konu bulamam diyorum.Kısacası çok hastalıklı geliyor.Ama izleyene de saygı duyarız.Sorun yok😂

Romantik şeyler de çok bayıyor be.Güzel başlayan animelerde sona doğru yapıyorlar ya hele.Tüm hikayeyi öldürüyor bence.Tamam hiç olmasın demiyorum.Ama sadece romantiklikle de götürülmemeli diye düşünüyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

En sevmediğim tür Ecchi. Nedense bir türlü ısınamadım. Ama öyle aman aman benden uzak dursun demiyorum. Genelde eğer anime güzelse bütün türleri izlerim,ayrım yapmam. 

Zevkler ve renkler tartışılmaz,ancak merak ettiğim bir konu oldu bu konuda. Genel olarak Yaoi ve Yuri türü işaretlenmiş,sanırım homofobik kişiler çokmuş onu anladım. :nea:

Üzülmeyin her hastalığın bir çözümü,bir tedavisi var. Önemli olan erken tedavi edilmesi. :ongles:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hentai ve Ecchilerden hoşlanmıyorum, adını anmasam da anlayacağınız sektörün dalları olarak en az onun kadar gerçeklikten uzaklar. Bunun yanında harem ve reverse harem seriler de aynı dertten muzdaripler.

İsekai'ler...

Bir de korkutmanın yanından geçemeyen korku animeleri elbette.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş