Jump to content

Phantom-Requiem for the phantom (şaheser)


Recommended Posts

Resmi ekleyen

Type: Tv Serisi

Bölüm sayısı: 26

Başlangıç-Bitiş Tarihi: 2 Nisan 2009~ 24 Eylül 2009

Yapımcı: Bee Train, Nitroplus, GENCO

Tür: Aksiyon, Drama, Psikoloji

Süre~Bölüm Başı~: 24 dakika

Genel izleyici kitlesi: +17,17 yaş ve üzeri.

Konu : Phantom Amerika'da ki güç dengesini değiştirmek isteyen yeni bir grup olan "İnferno" grubunun en iyi suikastçisine verilen bir isimdir. Şuanki Phantom Ein adında bir kızdır ve bir suikast görevi sırasında bir turist tarafından görülür ve bu turisti öldürmekle görevlendirilir fakar turist normal bir insan olmasına karşın Phantom karşısında oldukça iyi bir şekilde gizler bedeninin ihtiyaçlarına karşı direnir hiçbir şekilde saklandığı yerden çıkmaz çıkarsa öleceğini biliyordur ölmemek için her şeyi yapacakdır. Fakar Ein onu bulduğunda turist neredeyse ölmek üzeredir ve karşı koyacak gücü yoktur Ein'den bu kadar uzun süre saklana bilmesi İnferno ve Ein'in ustası tarafından yeni bir yetenek olarak görülür ve örgüt bu turisti öldürmek yerine onun beynini yıkayarak daha doğrusu hafızasını silerek Ein'in yanında ikinci bir suikastçi olarak çalışmasını sağlarlar ve isim olarak da Zwei adını alır.

Böylece Zwei beşta ne kadar reddetsede yaşamak için öldürmekden başka çaresi yoktur çünkü geri dönebileceği bir yer yoktur. Onun artık kendine çizeceği yol Ein'ın eğitiminden geçmektedir. Bu iki suikastçi sayesinde İnferno hızla güç kazanırken grubun içindeki güç dengeleride sallanmaya başlar ve Ein ile Zwei bu güç dengelerin arasında kaybolmuş bir durumda kalır.

Seri Ein ve Zwei karakterleri üzerine kuruludur ve bunların başlarından geçen olayları anlatır

BU anime BAŞYAPITTIR. İzlemeyen çok şey kaçırır drama  üzreine kurulu bir animedir çok duygusal ve de aksiyon sahneleri çok güzel sonuda muhteşem bitiyor BU ANİMEYİ KESİNLİKLE İZLEMELİSİNİZ BAŞKADA BİR ŞEY DEİYORUM

        EİN

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRkcj4hOjc8UHvvjLy8QpoeoldKLxarFRWBwrvLJUg8RGRURpw&t=1&usg=__NisX9a-WFhE3z43f4EFytFN8Ero=

Ein serinin ana karakterlerinde biridir geçmişi yoktur daha doğrusu Scythe Master tarafından çocukken alınmış ve üzerinde çeşitli deneyler yapılmışdır yani Master onu bir deney tahtası gibi kullanmış ve onu mükemmel bir

suikastçi yapmıştır. Ein Master'a çok bağlıdır. Zwei ile karşılaşıp beraber yaşamaya ve suikast yapmaya

başladıklarında beri değişmeye başlamıştır.

Zwei

Resmi ekleyen

Serinin diğer ana karakteridir. Bir cinayete tanıklık etmesi sonucunda örgütün hedefi hline gelir fakar Phantom'dan uzun süre saklanabilmesi sonucunda beyni yıkanarak İnferno grubuna katılır ve Ein'dan eğitim almaya başlar. Eğitimleri sırasında hiçbir şey düşünmemek için kendine ne söyleniyorsa yapar ilk cinayetinden sonra Zwei adını alarak suikatçi olur.

Scythe Master

Resmi ekleyen

Bu seride en nefret ettiğim karakterlerden biridir kendisi Ein ve Zwei'nın yaratıcısıs olarak görülebilir çok zeki bir kişidir ve çıkarları uğruna herkesi feda edebilir insanları denekler olarak kullanır ve onlarda mükemmel suikastçiyi oluşturmayı hedefler Ein ilk deneklerinden biridir ve Zwei daki potansiyeli gördükden sonra hafızasını silerek ona yaşamak istiyorsa öldürmesi gerekitiğini söyler ve onuda suikastçi yapan kişidir.İnsanların duygularını çok iyi kullanır ve onlara ne istiyorsa yaptırır.

Claudia McCunnen

Resmi ekleyen

Claudia çok zeki bir kadındır İnferno içersinde büyük bir güce sahip olmak istiyordur ve bu uğurde herşeyi yapabilir ve yaptıklarında asla pişman olmayan bir yapıya sahiptir. Seri boyunca çoğu yerde bu karakterden nefret etsemde zekasına hep hayran kalmışımdır Master ile aralarında büyük bir güç çekişmesi vardır.

Lizzie Garland

Resmi ekleyen

Lizzie bu serideki favori karakterlerimden biridir. Claudia'nın korumasıdır Claudia'nın yaptıklaırnı sorgulasada ona asla ihanet etmez ve onu her daim gözetir Master'dan nefret eden bir karakter aynı zamanda Master'ın kuklaları Ein ve Zwei'dan uzak durmaya çalışan bir kişidir. Onlarla işbirliği yapmakdan hoşlanmaz.

Cal Devens "drei"

Resmi ekleyen

Cal Zwei tarafından bulunmuştur başlarda sevimli bir karakter gibi gözüksede çeşitli olaylar sonucun Master'ın bir deneği olmuş ve Drei adını almıştır.Bu seride ölemesini istediğim karakterlerin başındadır.>Böyle ufak olduğuna bakmayın :D ileride  taş gibi hatun oluyor spoiler oluyor ama söylemeden edemedim :D

Raymond McGuire

Resmi ekleyen

İnferno grubunun lideridir. Bence bu karakterde çok büyük potansiyel vardı fakat kullanılamadı harcanana karakterlerden biridir. Yalnız ne olursa olsun hiçbir şekilde İnferno'nun liderliğini kaybetmemiştir.

Link to post
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 3 months later...
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.