Jump to content

Hangi Platformda Hangi Anime Oyunlarını Oynuyoruz?

SPAWN-TheUndead

Hangi Platformda Hangi Anime Oyunlarını Oynuyoruz?  

14 oy

1. 1. Hangi Platformda Anime Oyunlarını Oynuyoruz?

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar, kim hangi anime oyunlarını oynuyor bakalım? PC'den oynamama rağmen PS4'de daha keyifli oluyor oyun oynamak, yahut bana öyle geliyor. :)

Benim oynadıklarım;

One piece: Burning Blood (Grafikler iyi ve tüm karakterlerle oynanabilmekte. Hikaye mod'u kısa.)

Dragonball Xenoverse (Grafikler çok iyi, kendi karakterinizi yaratabiliyorsunuz. Hikaye mod'u iyi.)

Attack on Titan Wings of Freedom (Grafikler orta şeker, tüm karakterlerle oynanabilmekte. Hikaye mod'u iyi.)

Hatta One piece: Burning Blood için türkçe oynanış video'su bile çektim. Deneme kıvamında  :)

Hikaye mod'unun İlk kısmı Luffy arc'ını ultimate attak kullanmadan geçebildim, pek zor değildi yani oynaması ama eğlenceli bir oyun.

Not: Ayrıca pc'de anime oyunlarını oynamak isteyenler için de, nerden indirip nasıl kuracakları hakkında da bir video hazırlayacağım yakında.

https://www.youtube.com/watch?v=J3UiHdUPTi0

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Vay Spawn konu açmış yazalım hemen.

Xenoverse'ü oynamadım lakin bir arkadaşım sabah akşam oynaya oynaya bir hal oldu. Oyun çok iyi olmuş öyle diyor, merak eden varsa hiç duraksamadan alsın oynasın diyorum :P

Platform konusunda gönül ister ki paramız olsun da Ps4 neyin alalım ama konsolu alsak oyununu almaya param olmuyor. O yüzden Pc, hatta bırak pcyi laptop masterrace diyebiliyorum sadece. :D

Anime oyundan sayılmasa da Danganronpa 2'yi oynuyorum ben de bu aralar <_< Animesi olmadığı ve çıkmış yeni sezonların da direk 2. oyunu spoillediği gibi duyumlar kulağıma gelince ne kadar animesi varsa hepsinden koşarak uzaklaştım. İngilizceniz yetiyorsa mutlaka oynayın çok farklı bir deneyim sunuyor Danganronpa oyunları.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

On 04.11.2016 at 18:13, SPAWN-TheUndead yazdı:

Dragonball Xenoverse (Grafikler çok iyi, kendi karakterinizi yaratabiliyorsunuz. Hikaye mod'u iyi.)

Attack on Titan Wings of Freedom (Grafikler orta şeker, tüm karakterlerle oynanabilmekte. Hikaye mod'u iyi.)

xenoverse 2yi bekliyorum ben 1 bitti en sevdiğim anime oyunu şu anda

AoT'u da videolarına baktım en kısa zamanda indirip bakacam.

Bunların dışında sadece naruto oyunları güzel oluyordu onlarda orta şekerdi. OP oyunları fazlasıyla sıkıcı oluyor bir yerden sonra :/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Evet, OP oyunlarında öyle bir sıkıntı var, kendini tekrar ediyor gibi. Mesela Pirate Warriors 3'de aynıydı ve gördüm ki Burning blood da öyle. Burning blood'un hikaye kısmını oynarken ilk luffy ile marinford'da başladık ve zevkliydi. Son görevden sonra beyazsakal kısmı açıldı dedim güzel hikaye bitmiyor devam ediyor, dün de ona bakayım dedim böylece 2. video'yu da çekeyim dedim, ama meğersem aynı savaştan tekrar başlamaymış. Bu tüm hevesimi kaçırdı, hayal kırıklığı oldu. İşi de sıkıcı yaptı. Keşke hikayeye devam etseydi kaldığı yerden.

Bleach oyunları pc'ye gelmiyor, o sıkıntı. Bir de şu J-STARS Victory Vs oyunu da pc'ye gelseydi zamanında keşke.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 1 sene sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.