Jump to content

Akumina \(>ヮ<)/ - VN - Oyun - Anime İncelemeleri

UnderminE

Önerilen İletiler

f648c99de8.png

Merhabalar! Ben ve arkadaşımın MyAnimeList üzerinden destansı sezon incelemeleri yapmaktan bıkması üzerine açılan bu blogu 3 yıldır bir şekilde ayakta tutmayı başardık. Mevsimlik değerlendirmeler, oynadığımız visual novel (görsel roman) tanıtımları, firma tanıtımları ve oyun incelemeleri yapıyoruz. Benim yazılarım genellikle animesi ses getiren visual noveller üzerine oluyor (Steins;Gate, Little Busters, Clannad vs). Animeleriyle karşılaştırmalarını yapıp, animede yer almayan detayları yazıyorum. Ayrıca Love Live oyun rehberi, Life is Strange teorileri gibi klasman dışı şeyler de yazıyorum. Arkadaşımın yelpazesi daha geniş; Japonca VN'ler, LN'ler, yurtdışından takvim, figür, poster vb satın alma ve fazlası hakkında saatlerce yazabilir ^_^

Blog Linkimiz: https://akumina.wordpress.com/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 69
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhabalar! Ben ve arkadaşımın MyAnimeList üzerinden destansı sezon incelemeleri yapmaktan bıkması üzerine açılan bu blogu 3 yıldır bir şekilde ayakta tutmayı başardık. Mevsimlik değerlendirmeler, oyn

Shinkai Makoto ve Kimi no Na wa. >Yazı Linki< Shinkai Makoto'yu acayip severim ama son filmiyle beni biraz kızdırdı.

Kakegurui - 6-7. Bölüm İncelemesi Uzunca bir aradan sonra 2 parçalı bölümü tek seferde ele aldım. Bol sitemliyim, neden mangadan kopuyorsunuz nedennn >Yazı Linki<

Posted Images

• 1 ay sonra...

3e8873f88b.jpg

Merhabalar! Geçen sene piyasaya sürülen Steins;Gate devam oyunu Steins;Gate 0 geçtiğimiz haftalarda İngilizce patchlenmişti. Kısa sürede oyunu bitirip oyun hakkında minik bir inceleme yazdım. Eğer oyun hakkında sorularınız veya spoiler açlığınız varsa (:P) yazının altına yorum olarak atabilirsiniz ^^

Yazı için >Link<

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Va-11 Hall-A: Cyberpunk Bartender Action

vallhalla-05-hd.png?w=584

Beni kalbimden vuran ve uzun bir süre de favorilerimin tepesinde kalacak olan batı çıkışlı bu oyunu yazdım bugün. İngilizcesi yeterli arkadaşlar eğer karakterlerle bolca konuşmalı oyunları seviyorlarsa alıp mutlaka denesinler ^_^

>Yazı Linki<

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...
2 saat önce, UnderminE yazdı:

Oxenfree

oxenfree.png

Amerikan gençlik filmlerinin paralel evren, korku, gerilm ve değişik yeniliklerle süslenmiş halini içeren bu oyunu minik bir şekilde tanıtayım dedim ^_^

>Yazı Linki<

Bu tür oyunlara karşı bir türlü oynama istek doğmuyor içimde, bir başlasam sardıracam hissi var ama işte :P

Bu birde paralel evren falanda içeriyormuş, %70 şukulu :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

7 saat önce, Barış D. Baryshx yazdı:

Bu tür oyunlara karşı bir türlü oynama istek doğmuyor içimde, bir başlasam sardıracam hissi var ama işte :P

Bu birde paralel evren falanda içeriyormuş, %70 şukulu :D

Zaten yaklaşık yarım saat oynadığında bırakamayacak noktaya geliyorsun, bir oturuşta biten tipte oyunlar bunlar :D Başlangıç klasik gidiyor ama oyunda yarım saat içinde öyle bir şey oluyor ki "bu ne ola ki" diye peşinden giderken buluyorsun kendini. %70 diyorsam bir oyuna, oynamasanız da olur demek istiyorumdur :P

Bunun yerine Transistor oynansa daha çok aşık olunur, oynayın oynattırın Transistor candır. Sahi ben bi ara onu da yazayım =w=

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.