Jump to content

Merhaba Arkadaşlar Ben Kaan...

Önerilen İletiler

Merhaba Arkadaşlar Ben Kaan Bu Gün Size Kendimden ve Youtube Kanalımdan bahsedicem.

Ben yaklaşık 2 yıldır çok sık olmasada youtubeye videolar atıyordum ilk başta herkes gibi oyun videoları çekerken sonradan benim zamanında çok sıkıntı çektiğim
anime önerileri videolarıda çekmeye başladım günümüzde baya düzensizde olsa kanalımda 140 dan fazla animeyi önerdim
tabi videolarıma küfredenlerde çıktı sevenlerde çıkti bende bi anime formu olan burada paylaşıp buradaki insanların görüşlerini alıyım dedim
bu youtube kanalına ek olarak birde site actım anime izlmeye yönelik değilde daha çok anime ile yaşayan benim senin gibi insanlara yönelik böyle anime haberlerini tanıtımlarını avmlerini paylaştığım bir site 
orayada göz atarsanız çok sevinirim yorumlarınızı ister buradan ister o 2 yerden birinden yapın kesinlikle cevaplarım ve gerçekten merak ediyorum okuduğunuz için teşekkürler

Örnek Bir Video...

Youtube Kanalım

Sitemin Linki

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Örnek videoyu biraz izledim -biraz çünkü hala devam ediyorum- ve çok sempatik bir anlatımınız var. :D Ben sevdim yani aralarda duraksamalar oluyor elbette ama daha ne bileyim samimi geldi bana göre. Ben dinlerim yani. Tek videodan genelleme yapamam lakin hepsi böyle ise güzeller. xD 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.