Jump to content

Animiya YouTube Kanalı

animiya

Önerilen İletiler

Arkadaşlar merhaba,

YouTube'da yeni bir kanal açtık. Bu kanalımızda anime ve manga tanıtımları yapıyoruz. Şu an yeni bir kanalız eksiklerimiz fazla, yapacağınız eleştiriler benim için çok kıymetli. Kanalın sayfasını linkte bulabilirsiniz.

https://www.youtube.com/channel/UCo7zbjQ1e-U2GVez8nXg7cQ

Örnek olması açısından Claymore manga tanıtımını yaptığım videoyu da aşağıda bulabilirsiniz.

2017 Kış Sezonu Anime Tanıtımı

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Whoa! Youtube Türkiye'de bunun gibi kanallara gerçekten ihtiyacımız var. Anime ve manga tanıtımları gerçekten hoş bi kanal fikri, kanalın konusunda sana bol şans dostum! Kanalını inceledim ve videolarını vb. çok kaliteli buldum.

Eleştirmem gerekiyorsa, arkaplan müziklerini daha iyi seçmelisin, yani minecraft kanallarının kullandığı müzikler yerine anime müzikleri veya nightcore'lar videolarında daha iyi durabilir! Birde video açıklamalarını videonun konusuna göre oluşturmalısın, mesela videoda bahsi geçen animelerin türkanime'deki linklerini koyabilirsin! Bunun dışında kanalın oldukça mükemmel, kapağın ve video küçük resimlerinde oldukça kaliteli. Umarım hakettiğin o aboneleri alabilirsin. Şahsen abone oldum, Bol şans!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

On 14.12.2016 at 17:21, JukoLife yazdı:

Whoa! Youtube Türkiye'de bunun gibi kanallara gerçekten ihtiyacımız var. Anime ve manga tanıtımları gerçekten hoş bi kanal fikri, kanalın konusunda sana bol şans dostum! Kanalını inceledim ve videolarını vb. çok kaliteli buldum.

Eleştirmem gerekiyorsa, arkaplan müziklerini daha iyi seçmelisin, yani minecraft kanallarının kullandığı müzikler yerine anime müzikleri veya nightcore'lar videolarında daha iyi durabilir! Birde video açıklamalarını videonun konusuna göre oluşturmalısın, mesela videoda bahsi geçen animelerin türkanime'deki linklerini koyabilirsin! Bunun dışında kanalın oldukça mükemmel, kapağın ve video küçük resimlerinde oldukça kaliteli. Umarım hakettiğin o aboneleri alabilirsin. Şahsen abone oldum, Bol şans!

Hocam eleştirilerin için çok teşekkür ederim, özellikle nightcore kısmı hiç aklıma gelmemişti. Yeni yayınladığım tanıtım videosunda dediğin şeyleri yapmayı çalıştım. Videonun açıklama kısmını anlık teknik sıkıntıdan dolayı dediğin tarz yapamadım fakat ilerleyen videolarda onu da halledeceğim. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.