Jump to content

2016'nın En İyi Animesini Seçiyoruz

Cosplay

Önerilen İletiler

Sevgili Türkanime.tv takipçileri, 

Cosplay Türkiye alt ekibi Anime Akademisi ekibi olarak sona ermek üzere olan 2016'nın en iyi animesini değerli animesever arkadaşlarla seçmek istiyoruz.

Bu yıl birçok TV animesi vizyona girdi. Hep Amerika ve Japonya’da seçilecek değil ya? Biraz da ülkemizdeki animeseverlerin kararlarına bakalım ve paylaşalım istiyoruz.

‘2016’nın En İyi Animesi’ anketimiz iki hafta kadar devam edecek. Sizin değerli katılımlarınız bu tür içerikleri üretmemiz ve sunmamız için gerçekten önemli. Katılımcı olan kişilerden bazılarına da teşekkür olarak çekilişle ödüller sunacağız. Ancak şu anlık ödüllerimizi açıklamıyoruz. İlerleyen zamanlarda duyuracağız. Şu anlık içeriğinde mangaların da  olacağını söyleyebiliriz.

Anime Akademisinin “2016’nın En İyi Animeleri Seçmeleri’nde rol almak istiyorsanız anketimizde, bu yıl en sevdiğiniz animeyi seçin. Eğer listemizde yoksa diğer seçeneği ile anime adını belirtebilirsiniz. Animelerin İngilizce adları yazılmıştır. Favori animenizin adını göremezseniz, İngilizce adı ile aratabilirsiniz.

Sitemizdeki anket seçim sayfasına gitmek ve detayları görmek için BURAYA TIKLAYIN

2016nın-En-İyi-Animeleri.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3 saat önce, Barış D. Baryshx yazdı:

Ana sitedeki tanıtımda devrik cümle ve yanlış noktalama işareti kullanımı var :D Neyse, Drifters animesini seçmiştim ;)

Merhaba, ilgili yerleri belirtirseniz düzenleyelim. 

Bu arada ben de birçok sitede noktalama ve devrik cümleyi gibi basit sorunlarını geçtim, bariz imla hataları görüyorum. Ancak söylediğimde ters tepki gösteren insanlar oluyor. Keşke herkes dikkat ederek gerekli düzenlemeleri yapsa.

Örneğin; sizin sitenizdeki bazı sabit konuların içeriğindeki hataları toplayıp ilettiğim takdirde düzenleyeceğinizi biliyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

11 saat önce, Cosplay yazdı:

Merhaba, ilgili yerleri belirtirseniz düzenleyelim. 

Bu arada ben de birçok sitede noktalama ve devrik cümleyi gibi basit sorunlarını geçtim, bariz imla hataları görüyorum. Ancak söylediğimde ters tepki gösteren insanlar oluyor. Keşke herkes dikkat ederek gerekli düzenlemeleri yapsa.

Örneğin; sizin sitenizdeki bazı sabit konuların içeriğindeki hataları toplayıp ilettiğim takdirde düzenleyeceğinizi biliyorum.

Gerçi maksat amacına ulaşmış, yani tanıtım, sadece aklıma takıldığından yazayım demiştim. O kadarda büyütülecek bir şey değil ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.