Jump to content

Önerilen İletiler

15 saat önce, vgrkaya yazdı:

Janset chan siz ki kadim taçe dünyasının saygıdeğer ailesinin ay leydisi, sabık takipçileriniz olan biz zavallı tebaanıza karşı bu kadar merhametli iken, bizlerde emrinize her daim amadeyiz. Huzurunuzda bulunmak bile bizlere kafidir, yeter ki siz haşmetmeapları ay leydimiz huzurlu olsun. :D
(Bu aralar fantastik romanların içinde kaybolduğumdan dolayı böyle yazmadan duramıyorum nedense :D ) 

Sormayınız efenim sormayınız...!! Ne kadar da hızla akıp geçiyor vakit bir bilseniz. Oturup iki kelîme çeviri yapamadan akııııp geçivermesi yetmezmiş gibi fani hayatın gündelik işleri ile ben de bu ulu görevden yoksun bırakılmışım. Gösterdiğiniz sebat beni daha bir hevesli yapıyor ancak bir o kadar da gecikmenin vermiş olduğu o fena his kalbimi burkuyor.... 

Spoiler

Ben de mangaframe'in Noblesse'sini okuyor gibi oldum. Muazzam çeviri olmuş tavsiye ederim... Sanrım ben de Cumhuriyet tarihinin ilk romanlarından fırlama gibi olmuşum.... Recaizade Mahmut Ekrem hesabı... 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 126
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu: Sukeroku Futatabi-hen Anime Türü : Dram, Josei Bölüm Sayısı : 12 / 12 Yapım Yılı : 2017 Çevirmen : jans09 Düzenleme : jans09 Öz

1. bölüm eklenmiştir, iyi seyirler...  

2, 3, 4 ve 5. bölümler eklenmiştir. Arkası yarın... 

41 dakika önce, jans09 yazdı:

Sormayınız efenim sormayınız...!! Ne kadar da hızla akıp geçiyor vakit bir bilseniz. Oturup iki kelîme çeviri yapamadan akııııp geçivermesi yetmezmiş gibi fani hayatın gündelik işleri ile ben de bu ulu görevden yoksun bırakılmışım. Gösterdiğiniz sebat beni daha bir hevesli yapıyor ancak bir o kadar da gecikmenin vermiş olduğu o fena his kalbimi burkuyor.... 

Göster

Ben de mangaframe'in Noblesse'sini okuyor gibi oldum. Muazzam çeviri olmuş tavsiye ederim... Sanrım ben de Cumhuriyet tarihinin ilk romanlarından fırlama gibi olmuşum.... Recaizade Mahmut Ekrem hesabı... 

Senin çevirdiğin her seriyi takipte olduğumu gösterebilmek vede teşekkür etmek için bir şeylerde yazayım demiştim, ama kuru kuru olmasındansa biraz renklendirirsem nasıl olur diye düşünürken böyle oluverdi işte :D . Gerçekten de yukarıda yazdıkların bir eski bir şiiri okur gibi idi :D . Okul yıllarında okuduğum kitaplar geldi direk aklıma  :D (ah edebiyat hocam ah :D )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 4 hafta sonra...
  • 4 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.