Jump to content

Yeni Yılda, Yeni Türk Anime

torotoro

Önerilen İletiler

43 dakika önce, Axtor yazdı:

İyi güzel düşünülmüş artık pek işime yaramasa da bir söyliyim dedim mobilden girerken sıralama kısmında sıralamayı yapamıyorduk örnek olarak beğenisine göre sıralaya bastığımda hiçbir şey değişmiyordu o düzelirse/düzeldiyse iyi olmuştur. Şimdi videoda çeviri ekibi seçmeyi de ona benzer yapmışsınız umarım benzeri sıkıntı yaşamayız mobilde. Ukalalık etmek istemem ama fansub seçiniz yerine çeviri takımı/ekibi sözcüğünü kullanabilirsiniz.

Mobil olayı daha sonraki iş, daha stabil hale getirmedik mobil versiyonu ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 135
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Yeni Yılda, Yeni Türk Anime Türk Anime yeni yılla birlikte 7 yaşına girdi. Uzun zamandır planladığımız üzerinde büyük emekler sarf edilen yeni sitemizi yöneticimiz @schneizeL'in uzun çalışmaları

GÜNCELLEME: Hesabım / Ayarlarım konumuna gidip "Video izleme ekranı?" kısmını Eski Sürüm'e çevirip bölümlerdeki video izleme bölümünü eski sitede olduğu gibi kullanabilirsiniz.  

Gerçekten çok çok çok doğru bir karar olmuş. Site çok daha kullanışlı bir hale gelicek. Animeler hakkında insanlar daha kolay bilgilenecekler. Myanimelist kullananlar için bu konuda sıkıntı yok ama di

• Forum Admin
16 dakika önce, Kudaran yazdı:

ama hep eksikliğini duyduğum ve eminim çokça kişinin olmasından mutluluk duyacağı çoklu  taglı arama sistemi yaparsanız bir devrim olur ^^

şimdikinde yılına, türüne veya ismine göre arayabiliyoruz ki 1 tane tür seçebiliyoruz.

ama mesela ben 2-3 türü içeren bir arama yapmak istiyorum misal büyü-dövüş sanatları-korku veya seinen-psikolojik bunların hepsini içeren bi animeyi arama sonuç olarak versin istiyorum.

ilaveten animelerin konusunda geçen öğeler de aramaya dahil olabilir yazılan incelemelerdeki tüm kelimeleri bile tag olarak ayarlayabilirsiniz ve bu aramaya yeni boyutlar kazandırır.

Konuya gelişmiş aramayıda ekledim konuyu tekrar inceleyiniz umarım istediğiniz gibidir :cute-milk-bottle-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

54 dakika önce, Torukojin_A yazdı:

Konuya gelişmiş aramayıda ekledim konuyu tekrar inceleyiniz umarım istediğiniz gibidir :cute-milk-bottle-emoticon:

tür araması öyle birden fazla seçilebiliyor :congrats-onion-head-emoticon:

bahsettiğim diğer şey animelerin incelemelerinin & konu özetlerinin de aramaya dahil olması. 

Spoiler

dfgadsgasgas.jpg

örneğin sırf şu bi kaç animeden çıkan aranabilecek taglar: karanlık,kader,tanrı,lise,,mucize,kral,krallık,orta çağ,yenilmez,voleybol,tokyo,seçkin,ruh,aşk..

fazlası çıkar ama burdan benim aramayı düşüneceklerim bunlar bi başkası farkı şeyleri düşünebilir

bence herkesin bu şekilde özel olarak aradığı şeyler olmuştur.       kimin ne arayacağı hiç belli olmaz.

mesela ben geçen aseksüel karakterlerin olduğu anime aradım :D türkçe zaten bulamadım ing olarak da bişey çıkmadı.

ha tabi beklentiler %100 karşılanamaz ama çeşit fazlalığı siteye yardımcı olur sonuçta site izleyenleri için izleyenler de site için var

değişim vaktiyken söyleyim istedim :blush-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.