Jump to content

Yeni Yılda, Yeni Türk Anime

torotoro

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 135
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Yeni Yılda, Yeni Türk Anime Türk Anime yeni yılla birlikte 7 yaşına girdi. Uzun zamandır planladığımız üzerinde büyük emekler sarf edilen yeni sitemizi yöneticimiz @schneizeL'in uzun çalışmaları

GÜNCELLEME: Hesabım / Ayarlarım konumuna gidip "Video izleme ekranı?" kısmını Eski Sürüm'e çevirip bölümlerdeki video izleme bölümünü eski sitede olduğu gibi kullanabilirsiniz.  

Gerçekten çok çok çok doğru bir karar olmuş. Site çok daha kullanışlı bir hale gelicek. Animeler hakkında insanlar daha kolay bilgilenecekler. Myanimelist kullananlar için bu konuda sıkıntı yok ama di

Posted Images

Tarihe göre sıralama ve takvim yapılması güzel durmuş, sade görüntüsü ve cezbedici uygulamaların eklenmesi de hoş olmuş doğrusu.

Bunun yanında, yedi yılını geride bırakan sitenin de, daha uzun ömürlerince güzelleşmesini dilerim :') Emeği geçen, tüm arkadaşların ellerine sağlık.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hakkında kısmı sorunlu, editörde html destekliyor ama konu kaydetmeye gelince preview'de tamamen yazı yığını. Ayrıca bağlantı köprüsü kurduğumuzda title'a istediğimiz xhtml kodunu girebiliyoruz. Her türlü kabul ediyor editorde, bu çok ciddi bir açık.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Nice yıllara Turkanime. Yeni temalı, yeni kolay ve detaylı kullanışlı bir site geliyor. O da hayırlı olsun. Bir de beta sürümü gezdim tabii ama aşırı detaylı incelemedim kaba taslak biraz baktım hiç fena değil. Sadece tek sorum var. Bu site kullanıma girince eski hesabımız herhangi bir sorunla silinmeyecek veya iptal olmayacaktır umarım. İzlediklerim, izleyeceklerim, askıdakiler vb. veya arkadaş listemiz sıfırlanmaz. Çoğu sitede bunu yaşadık yaşıyoruz çünkü.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin
8 dakika önce, Lizardon yazdı:

Nice yıllara Turkanime. Yeni temalı, yeni kolay ve detaylı kullanışlı bir site geliyor. O da hayırlı olsun. Bir de beta sürümü gezdim tabii ama aşırı detaylı incelemedim kaba taslak biraz baktım hiç fena değil. Sadece tek sorum var. Bu site kullanıma girince eski hesabımız herhangi bir sorunla silinmeyecek veya iptal olmayacaktır umarım. İzlediklerim, izleyeceklerim, askıdakiler vb. veya arkadaş listemiz sıfırlanmaz. Çoğu sitede bunu yaşadık yaşıyoruz çünkü.

Şimdiki sitedeki veriler BETA'da mevcut üye girişi yapıp kontrol edebilirsiniz. Arkadaşlar değişip Takipçiler oldu. Mesajlar kısmı hariç herhangi bir silinme yaşanmayacak.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sitenin yeni hali gerçekten çok hoşuma gitti ve yeni özellikleri çok yararlı buldum. Fakat myanimelist'imi import ederken bir sorunla karşılaştım. On-hold'daki animelerim öyle bir seçenek olmadığı için izlemeyi bıraktı olarak geçti. Acaba beklemede veya o tarz bir seçenek daha ekleyebilme şansınız var mı? Eklenebilirse çok güzel olur :1f60a:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.