Jump to content

Yeni Yılda, Yeni Türk Anime

torotoro

Önerilen İletiler

1- Orta tuşla yapılan aşağı yukarı kaydırma da efekt var sanırım. Kaydırmadan çok ittirmeye benzemiş. Çok rahatsız ediyor. Sitenin bildiğim bir noktasına çok hızlı kaydırdığım zaman site 0.2-0.3 saniye kadar geç geliyor. Mekanik durmuş, eski hali çok daha iyiydi...

2- Anime listesindeki, izlediklerime Ekle simgesi sadece üye girişi yapanlara gözükürse daha iyi olur...

3- Anime listesi eski halindeyken her animenin butonu birbirinden bağımsızdı.  Çok daha tatlı ve samimi duruyordu. Şimdi daha düz ve soğuk olmuş...

4- Site başlıklarının arka planı koyulaştırılmış. Grade efekti daha  az belli olduğu için daha sıradan olmuş. Eskisi daha samimiydi...

5- Yeni yazı fontu olmamış. İ'lerin üzerinde ki noktalar sola kayık duruyor...

6- Üst menünün sürekli olduğu gibi durması rahatsız edici. Kullanılmadığı zamanlarda yarım şekilde kapansa daha iyi olur...

Benim görüşlerim bunlar. Bunun dışında eklentiler çok iyi olmuş. Ama eski site de bu bahsettiklerim daha iyiydi... :)

Özetle beta özellik olarak çok iyi ama görünüş olarak alelacele hazırlanmış gibi duruyor... :/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 135
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Yeni Yılda, Yeni Türk Anime Türk Anime yeni yılla birlikte 7 yaşına girdi. Uzun zamandır planladığımız üzerinde büyük emekler sarf edilen yeni sitemizi yöneticimiz @schneizeL'in uzun çalışmaları

GÜNCELLEME: Hesabım / Ayarlarım konumuna gidip "Video izleme ekranı?" kısmını Eski Sürüm'e çevirip bölümlerdeki video izleme bölümünü eski sitede olduğu gibi kullanabilirsiniz.  

Gerçekten çok çok çok doğru bir karar olmuş. Site çok daha kullanışlı bir hale gelicek. Animeler hakkında insanlar daha kolay bilgilenecekler. Myanimelist kullananlar için bu konuda sıkıntı yok ama di

Posted Images

Harika , cidden gelişmeleri okurken şaşkına döndüm. Site bildiğimiz evrim geçirdi gibi bir şey. Çok kullanışlı olmuş , muhtemelen uzun zamandır bu gelişmeler üzerinde çalışan kurucuya teşekkürlerimi ve tebriklerimi iletiyorum. Bu sitenin bir üyesi olmaktan çok memnunum! :happy-milk-bottle-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

15 saat önce, Amygirl yazdı:

Yeni sitede arama motoruna baş karakteri erkek güçlü havalı yazınca öyle olan bütün animeler çıkıyormuş nou :1f61d:

O zaman efsane hemen yürürlüğe koyun lütfen istiyorum getirin o animeleri bana niahahaha :1f60a:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kullanışlı ve güzel olmuş *-*

Artık daha da canlı olucak gibi :happy-milk-bottle-emoticon:

En çok o hafta günlerinde çıkan anime bölümleri gibi bir kısım var ya ona bayıldım -. -

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.