Jump to content

Yeni Yılda, Yeni Türk Anime

torotoro

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 135
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Yeni Yılda, Yeni Türk Anime Türk Anime yeni yılla birlikte 7 yaşına girdi. Uzun zamandır planladığımız üzerinde büyük emekler sarf edilen yeni sitemizi yöneticimiz @schneizeL'in uzun çalışmaları

GÜNCELLEME: Hesabım / Ayarlarım konumuna gidip "Video izleme ekranı?" kısmını Eski Sürüm'e çevirip bölümlerdeki video izleme bölümünü eski sitede olduğu gibi kullanabilirsiniz.  

Gerçekten çok çok çok doğru bir karar olmuş. Site çok daha kullanışlı bir hale gelicek. Animeler hakkında insanlar daha kolay bilgilenecekler. Myanimelist kullananlar için bu konuda sıkıntı yok ama di

Posted Images

On 31.01.2017 at 00:18, blackinme yazdı:

Sitenin yeni hali gerçekten çok hoşuma gitti ve yeni özellikleri çok yararlı buldum. Fakat myanimelist'imi import ederken bir sorunla karşılaştım. On-hold'daki animelerim öyle bir seçenek olmadığı için izlemeyi bıraktı olarak geçti. Acaba beklemede veya o tarz bir seçenek daha ekleyebilme şansınız var mı? Eklenebilirse çok güzel olur :1f60a:

daha önce böyle bir sorun yaşadığımı belirtmiştim buradan fakat hiç geri dönülmedi? acaba gözden mi kaçtı çok gerekli olduğunu düşündüğüm bir özellik ondan dolayı tekrar yazma gereği duydum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, blackinme yazdı:

daha önce böyle bir sorun yaşadığımı belirtmiştim buradan fakat hiç geri dönülmedi? acaba gözden mi kaçtı çok gerekli olduğunu düşündüğüm bir özellik ondan dolayı tekrar yazma gereği duydum.

Onu bende görüp, Yöneticiye iletmiştim. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben telefondan Türk Animeye giriyorum fakat odnoklassnıkı çalışmıyor. Seçeneğe bastığımda yukarıdaki kırmızı ibre dolmuyor ve hani internetten dolayımı diye düşündüm fakat değil. İnternetim çok hızlı. Bilgisayar'da böyle değil.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 saat önce, blackinme yazdı:

Bununla ilgili izlemeyi düşündüğüm kısmına aktaracağız on-holddakileri de yakında hazır olur. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

16 dakika önce, blackinme yazdı:

hmm o da bir seçenek tabi ama tam karşılığı da değil tabi on-hold'un. en azından izlemeyi bıraktı olarak geçmiycek ama hani keşke 5. bir seçenek olarak eklenseymiş. :)

Yöneticiyle konuştuk, myanimelist gibi olacak, yani 5 seçenekte olacak "Beklemeye Aldıklarım" olacak on-hold karşılığı :panda-14:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mobilde birkaç arkadaş sanırım alternatif değiştiremiyor veyahut izleyemiyor, bu sorunu yaşayanların çoğu Android kullanıcılar. 
Şimdilik çözüm olarak  GoogleStoreden ya da artık uygulama indirdikleri yerden Chrome uygulamasını indirip daha sonra TürkAnime sitesine giriş yapsınlar, izleyecekleri animeyi açıp Chromada sağ üstte ayarlar kısmından "Masaüstü İste" kısmı bulunmakta, bu seçeneğe tıklayarak animeyi izleyebilirler. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.