Jump to content

Yeni Yılda, Yeni Türk Anime

torotoro

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 135
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Yeni Yılda, Yeni Türk Anime Türk Anime yeni yılla birlikte 7 yaşına girdi. Uzun zamandır planladığımız üzerinde büyük emekler sarf edilen yeni sitemizi yöneticimiz @schneizeL'in uzun çalışmaları

GÜNCELLEME: Hesabım / Ayarlarım konumuna gidip "Video izleme ekranı?" kısmını Eski Sürüm'e çevirip bölümlerdeki video izleme bölümünü eski sitede olduğu gibi kullanabilirsiniz.  

Gerçekten çok çok çok doğru bir karar olmuş. Site çok daha kullanışlı bir hale gelicek. Animeler hakkında insanlar daha kolay bilgilenecekler. Myanimelist kullananlar için bu konuda sıkıntı yok ama di

Posted Images

Sırf bu mesaj için hesap açtım (aslında iyide oldu düşünüyodum açmayı) Site yenilendiğinde karşılaştığım bi sorundan bahsetmek istedim birisi yardımcı olursa çok teşekkür edeceğim. Site yenilenmeden önce hiç bir sorun olmadan odnoklassniki seçeneğini kullanabiliyordum bazı diğer playerlar açılmıyordu ör:vk,openload,cloudy,myvi ama sorun etmiyodum odnok best benim için ancak site yenilendikten sonra odnok seçeneğine girdiğimde loadingde (yukarıdaki çubuk) sona gelip donuyor girmiyor, işin garip yanı önceden girmeyen playerlar şu an hiç bi sorun yokmuş gibi açılıyor ama açıkçası bana göre hiçbiri odnok verdiği kaliteyi vermiyor eğer yardımcı olursanız gerçekten teşekkür ederim bu arada android tabletteyim(okulun verdiği şekil tablet :P)

Edit: Kabalığımı mazur görün ilk seferde yazmayı unutmuşum. Öhöm, sitede şu ana kadar emeği geçmiş herkese teşekkür ediyorum iyi ki varsınız :)

Düzenlenme: KillConfirmed tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Son eklenen serilere hem siderbar hem footer hemde yeni ismi 'animeler' olan bölümden ulaşabiliyorduk, iyi oluyordu. Şimdi sanırım tamamiyle kaldırılmış.  Son eklenenleri nereden görebileceğiz?

Düzenlenme: Kutatgu tarafından
noktalama
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin
10 dakika önce, Kutatgu yazdı:

Son eklenen serilere hem siderbar hem footer hemde yeni ismi 'animeler' olan bölümden ulaşabiliyorduk, iyi oluyordu. Şimdi sanırım tamamiyle kaldırılmış.  Son eklenenleri nereden görebileceğiz?

Sadece ana sayfayadan görebilirsiniz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4 saat önce, KillConfirmed yazdı:

Sırf bu mesaj için hesap açtım (aslında iyide oldu düşünüyodum açmayı) Site yenilendiğinde karşılaştığım bi sorundan bahsetmek istedim birisi yardımcı olursa çok teşekkür edeceğim. Site yenilenmeden önce hiç bir sorun olmadan odnoklassniki seçeneğini kullanabiliyordum bazı diğer playerlar açılmıyordu ör:vk,openload,cloudy,myvi ama sorun etmiyodum odnok best benim için ancak site yenilendikten sonra odnok seçeneğine girdiğimde loadingde (yukarıdaki çubuk) sona gelip donuyor girmiyor, işin garip yanı önceden girmeyen playerlar şu an hiç bi sorun yokmuş gibi açılıyor ama açıkçası bana göre hiçbiri odnok verdiği kaliteyi vermiyor eğer yardımcı olursanız gerçekten teşekkür ederim bu arada android tabletteyim(okulun verdiği şekil tablet :P)

Edit: Kabalığımı mazur görün ilk seferde yazmayı unutmuşum. Öhöm, sitede şu ana kadar emeği geçmiş herkese teşekkür ediyorum iyi ki varsınız :)

Odnoklannski seçeneğinde sorun var, hafta için halledilecek ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.