Jump to content

Yeni Yılda, Yeni Türk Anime

torotoro

Önerilen İletiler

Güncellemeyi şuan gördüm nisemonogatari izlemekteydim ama şuan geken güncellemede fansub seçemiyorum kabul etmiyor ancak yeni olduğunu düşünürsek normaldir kısa sürede düzeleceğine inanıyor ve biz takipçilerin yararına iş yaptığınız için teşekkğr ediyorum en kısa sürede izlenebilir hale getirilmesi dileğiyle iyi işler emekleriniz için teşekkür ederim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 135
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Yeni Yılda, Yeni Türk Anime Türk Anime yeni yılla birlikte 7 yaşına girdi. Uzun zamandır planladığımız üzerinde büyük emekler sarf edilen yeni sitemizi yöneticimiz @schneizeL'in uzun çalışmaları

GÜNCELLEME: Hesabım / Ayarlarım konumuna gidip "Video izleme ekranı?" kısmını Eski Sürüm'e çevirip bölümlerdeki video izleme bölümünü eski sitede olduğu gibi kullanabilirsiniz.  

Gerçekten çok çok çok doğru bir karar olmuş. Site çok daha kullanışlı bir hale gelicek. Animeler hakkında insanlar daha kolay bilgilenecekler. Myanimelist kullananlar için bu konuda sıkıntı yok ama di

Posted Images

• Forum Admin
31 dakika önce, Black Angel yazdı:

Site güzel olmuş.1 tane öneri söylemek istiyorum.Önceki sitede çerçevenin rengini değiştirme özelliği vardı fakat bunda yok ekleme durumunuz olabilir mi ?

İlerleyen zamanlarda renk seçenekleri gelebilir ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Anime takvimi fikri tam aklımdan geçiyordu ki konuyu gördüm çok hpşuma gitti. Lütfen çıkarılmasın veya güncelliğini kaybetmesin. Ayrıca sitede o kadar geçersiz video var ki... Yanlış anlamayın ama kardeşimi animeye başlattım, zorla türkanimeden izlettirdim, o kadar fazla kırık video çıktı ki bu sefer kardeşim zorla bana başka bir siteden izlettirdi. Lütfen ya kırıkları silin, yada yenileyin mümkünse.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin
11 dakika önce, charmer56 yazdı:

Anime takvimi fikri tam aklımdan geçiyordu ki konuyu gördüm çok hpşuma gitti. Lütfen çıkarılmasın veya güncelliğini kaybetmesin. Ayrıca sitede o kadar geçersiz video var ki... Yanlış anlamayın ama kardeşimi animeye başlattım, zorla türkanimeden izlettirdim, o kadar fazla kırık video çıktı ki bu sefer kardeşim zorla bana başka bir siteden izlettirdi. Lütfen ya kırıkları silin, yada yenileyin mümkünse.

Lütfen sorunlu bölümleri raporlar mısınız? Düzeltelim :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

18 dakika önce, Torukojin_A yazdı:

Lütfen sorunlu bölümleri raporlar mısınız? Düzeltelim :) 

Aslında bahsettiğin durum Tokyo Ghoul izlerken gelmişti başımıza. Sadece 1 video çalışıyordu -hiç tercih etmediğim 1 fansub dışında, ona hiç bakmadım- onda da görüntü sürekli bozuluyordu izlerken. Şimdi Tokyo Ghoul'e girmeyi ne kadar denesem de giremiyorum ama Akame Ga Kill ve HxH 2011 denedim çok da güzel girdi. Demek bize o an baya kötü denk gelmiş. Girebilirsem Tokyo Ghoul'u denerim sıkıntı çıkarsa size yazarım direk. Tekrar teşekkürler ilginiz için

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.