Jump to content

Yeni Yılda, Yeni Türk Anime

torotoro

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 135
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Yeni Yılda, Yeni Türk Anime Türk Anime yeni yılla birlikte 7 yaşına girdi. Uzun zamandır planladığımız üzerinde büyük emekler sarf edilen yeni sitemizi yöneticimiz @schneizeL'in uzun çalışmaları

GÜNCELLEME: Hesabım / Ayarlarım konumuna gidip "Video izleme ekranı?" kısmını Eski Sürüm'e çevirip bölümlerdeki video izleme bölümünü eski sitede olduğu gibi kullanabilirsiniz.  

Gerçekten çok çok çok doğru bir karar olmuş. Site çok daha kullanışlı bir hale gelicek. Animeler hakkında insanlar daha kolay bilgilenecekler. Myanimelist kullananlar için bu konuda sıkıntı yok ama di

Posted Images

• Forum Admin
Bir saat önce, raxkedi11 yazdı:

rasgele anime öner motoru olsa istediğimiz türlerde rasgele anime önerse çok güzel olur film sitelerinde var güzel bi özellik

BETA'da sitenin en altına inin orada türlerden birine tıklayın sizi rastgele bir animeye yönlendirecektir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin
22 saat önce, Atalay Öz yazdı:

Çok güzel olmuş ama anime ve manga haberleri kısmında haberin yayınlanma tarihinide eklemeniz çok iyi olur çıkış sırasına göre yukardan aşağıya olduğunu biliyorum ama kaç gün öncesi veya sonrası paylaşılmış tıklamadan öğrenemiyoruz

Öneriniz üzerine haberlerin altına eklendiği tarih ve saat eklenmiştir. :haha-milk-bottle-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Listede bir anime gördüğüm zaman animeyi "izlemeyi düşündüklerime" almak için önce göze tıklayıp "izlemeyi sürdürüyoruma" alıp sonra anime listelerime gidip ordan "izlemeyi düşünüyoruma" çevirmem mi gerekiyor.Önceki gibi direk izleme listesini seçecek şekilde ayarlasanız daha iyi olmaz mı? Yani gözü tıklayınca düşünüyorum , sürdürüyorum,tamamladım, bıraktım çıksada biz direk seçsek...Ya da zaten bir yolu varda ben mi göremedim :/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok harika gözüküyor ellerinize sağlık. benim şu ana kadar muzdarip olduğum iki problemden birini halletmişsiniz. şu göz ikonu. diğeri ise izlediğim bölümü beğenme. izlediğim bölümü begenince sayfanın yenilenmesi çok can sıkıcı bir şey. butona basınca sadece beğeni sayısında değişme olsa, sayfa yenilenmese o kadar harika olur ki. sırf sayfa yenilenecek diye üşenip, beğeni tuşuna basmadığım yüz bölüm vardır.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

12 saat önce, symztrk28 yazdı:

Çok harika gözüküyor ellerinize sağlık. benim şu ana kadar muzdarip olduğum iki problemden birini halletmişsiniz. şu göz ikonu. diğeri ise izlediğim bölümü beğenme. izlediğim bölümü begenince sayfanın yenilenmesi çok can sıkıcı bir şey. butona basınca sadece beğeni sayısında değişme olsa, sayfa yenilenmese o kadar harika olur ki. sırf sayfa yenilenecek diye üşenip, beğeni tuşuna basmadığım yüz bölüm vardır.

Sayfa şu anda da yenilenmiyor. Sayfa tam olarak yüklenmeden beğen butonuna basıyorsanız yenilenebiliyor. 

52 dakika önce, nippon yazdı:

ya ingilizce yada japoncasının yanına türkçe isimleride eklenmeli. ayrıca gerçekten animeyi indirebilecekmiyiz merak ediyorum..

LZmg5j.png
Animeyi indirmek için anime detay kısmına gelip istediğiniz fansuba tıklarsanız o fansubun indirme linklerine ulaşabilirsiniz. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tek kelime ile mükemmel olmuş! Eski halinden kat ve kat daha iyi bence. Harika özellikler eklenmiş. Özellikle anime bilgilerinde yer alan yeniliklere ve sayfa seçebilme özelliğine bayıldım. Bu arada benzer animelere baktığımda hep, rastgele değil de, gerçekten alakalı ve benzer animeleri öneriyor. Ellerinize ve emeğinize sağlık! Aslında değinmek istediğim bir konu da yorum yapma konusu. Mesela sadece disqus'tan yorum yapabilmek yerine, sitedeki hesabımız üzerinden eskisi olduğu gibi yorum yapabilsek daha iyi olur bence. Bir öneri olarak da, acaba böyle bir çark veya bir buton benzeri bir şey olsa ve tıkladığımızda veya çevirdiğimizde bize tüm sitedeki animelerden rastgele bir anime önerse? Bir de bir arkadaşın daha dediği gibi izleme listemize alırken hangi listeye alacağımızı seçebilirsek yani göze tıkladığımızda seçenekler çıksa daha iyi olur bence. Fakat yine de bunlar dışında her şey harika olmuş.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, sechiruchan yazdı:

Tek kelime ile mükemmel olmuş! Eski halinden kat ve kat daha iyi bence. Harika özellikler eklenmiş. Özellikle anime bilgilerinde yer alan yeniliklere ve sayfa seçebilme özelliğine bayıldım. Bu arada benzer animelere baktığımda hep, rastgele değil de, gerçekten alakalı ve benzer animeleri öneriyor. Ellerinize ve emeğinize sağlık! Aslında değinmek istediğim bir konu da yorum yapma konusu. Mesela sadece disqus'tan yorum yapabilmek yerine, sitedeki hesabımız üzerinden eskisi olduğu gibi yorum yapabilsek daha iyi olur bence. Bir öneri olarak da, acaba böyle bir çark veya bir buton benzeri bir şey olsa ve tıkladığımızda veya çevirdiğimizde bize tüm sitedeki animelerden rastgele bir anime önerse? Bir de bir arkadaşın daha dediği gibi izleme listemize alırken hangi listeye alacağımızı seçebilirsek yani göze tıkladığımızda seçenekler çıksa daha iyi olur bence. Fakat yine de bunlar dışında her şey harika olmuş.

Çok fazla anime izleyenlerin daha rahat liste yapabilmesi için bu şekilde yapmayı tercih ettik. Rastgele öneri kısmına gelince sitenin en altına ne çıkarsa bahtıma kısmını koyduk seçtiğiniz türe göre rastgele bir anime öneriyor. Site yorumları ise siteye fazla yük bindirdiği ve yavaşlamalara sebep olabileceği için şu an düşündüğümüz bir şey değil maalesef.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şimdi, FeeLing7d yazdı:

Çok fazla anime izleyenlerin daha rahat liste yapabilmesi için bu şekilde yapmayı tercih ettik. Rastgele öneri kısmına gelince sitenin en altına ne çıkarsa bahtıma kısmını koyduk seçtiğiniz türe göre rastgele bir anime öneriyor. Site yorumları ise siteye fazla yük bindirdiği ve yavaşlamalara sebep olabileceği için şu an düşündüğümüz bir şey değil maalesef.

Anladım. Kusura bakmayın o seçeneği görmemişim ^^ Yorum konusunda haklısınız, evet. Yine de teşekkürler. Çok güzel olmuş. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.