Jump to content

Anime'ye Nasıl Başladınız?

TasteLess

Önerilen İletiler

Ben çocukluğumda Dragon Ball Z'yi Son Goku yu izlemiştim, vay be sanırım onun bana sunduğu alternatif dünya hoşuma gitti. Sanırım burada herkes ve tüm insanlar için bu geçerlidir: kendi acizliğinin çaresizliği ve farklı olma isteğinin en azından buradaki insanlar için yansımasıdır bu anime tutkusu... En azından ben kendim için öyle olduğunu düşünüyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 129
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Yu-gi-oh sağ olsun onunla beraber başladım. Kartlarını sakız ile beraber bakkallardan toplar olduk. Mahallede ağabeyimle beraber yarışlar düzenledik. Pegasus misali, çocukların artık bizden uzak duruş

evet bundan 5-6 yıl once sag olsun One Piece Türkce dublajla vermişlerdi ve bende zoro nun ve luffnın karekterlerıne hayran kaldım daha sonra bıraz arastırdım ve karsıma anıme cıktı ondan son ra bundan baska bırsıte daha sonra turk anımeyle karsılastım yanı bu super olayla karsılasmam yamamıyle one pıece sayesınde :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

herşeyi başıma 'yürüyen şato' sardı.  :D onu izledikten sonra daha fazlasını bulak istesim,tek bölümlük animeler ararken(ki o zaman anime olduğunu bilmiyodum) ,sans eseri 50 bölümlük bi animeye rastladım ondan sonrasını hatırlamıyom ??? ölece başladık dahada bırakamıyoz  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.