Jump to content

Anime'ye Nasıl Başladınız?

TasteLess

Önerilen İletiler

Bundan yıllar yıllar önce Trt 1 de izlediğim rose of the vesailles ten sonra japonlara özgü çizgifilm kültürü olan anime bağımlısı oldum. İnternette anime akımı başlayınca Bleach beni daha da bağladı. Böylelikle anime maceramda başlamış oldu ve ölene kadar da devam edecek.. Olmassa olmazım :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 129
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Yu-gi-oh sağ olsun onunla beraber başladım. Kartlarını sakız ile beraber bakkallardan toplar olduk. Mahallede ağabeyimle beraber yarışlar düzenledik. Pegasus misali, çocukların artık bizden uzak duruş

Aynen yıllar önce daha çok küçük bi cocukken TRT1 de Ay Savaşçısı adli çizgi filmle başladım . daha sonra Captain Tsubasa ve daha sonra internettenn Captain Tsubasa'nın tüm bölümlerini izlemek için Aynı senin gibi Bleach'a rastladım. Böle kılıçlı dövüşlü bişeye benziordu . bi izleyeyim dedim zaten devamı kendiliğinden geldi :D:D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

valla cocukjken tv de one piece izliyodum yarım kalmıstı tabi ozaman larda nette gezerken bi anime online sitesi actım bi baktım one piecede ki cocuk(lufy)  kardesimle konusuyodum ole la bu bizim izlediğimiz cizgi flim deilmi diye (tabi ozamanlar anime nedir bilmiyoduk) animenin adınıda unutmusuz tabi ara babam ara araken narutoyu actım ninja hareketleri felan derken hosuma gitti. öyle böyle derken birde bakmısımki animeyle haşır nesiriz  :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben çocukken tsubasa"ı izlemiştim bari izliğim bitirim dedim izlemeye başladım sarmadı tabi hazır girmişim siteye baktım bir sürü anime knightta yabancının tekiyle konuşurken öğrenmiştim naruto diye bir taneyi çok güzel falan demişti başladım izlemeye derken one piece , bleach koptuk gidiyoz neye niyet neye kısmet. (One piece"in resmini görünce hatırladım ben bunuda bir ara izlemiştim diye :D :D)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir divx sitesinde Death Note u görmüştüm animeye pek sıcak bakmasamda konusu cok ilgimi çekmişti  izleyeyim dedim.Sonra Magic Lordun cevirilerine bakarken kendimi bi ton animenin arasında buldum :D.Ondan önce tvde sailor moon,lastik cocuk(one piece :D)-pokemon felan izlemiştim tabi :D.İkinci izlediğim anime narutoydu buarada..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

ben bir gün trt 1'i açtım ve haber vardı. spiker şöyle dedi: yeni başlayacak olan ay savaşçısı adlı çizgi film haberlerden sonra başlayacaktır iyi seyirler. gibi bir şeyler dedi. bende kardeşimi çağırdım ve başlamasını bekledik ve izlemeye başladık. çok küçük olduğum için pek hatırlamıyorum ama sanırım daha sonraları ay savaşçısı başlamadan önce kamikaze kaitou jeaane (sevimli hırsız cin) vardı onuda izlerdik ama en çok ay savaşçısını severdik. ben derdim ki Allah'ım keşke ilerde bilgisayarım olsa da ay savaşçısını oradan izleyebilsem. tabi sonunda gerçek oldu. abim bilgisayara ay savaşçısının videolarını yüklemiş ama o zamanlar henüz internet yoktu. abim çalışıyordu ve abim izine gelene kadar kim bilir ne kadar ay savaşçısı bölümü yüklenmiştir şimdiye kadar deyip heyecanlanırdık. yıllarca unutmaadık ay savaşçısını ve tabi internet bağlatılınca baktığımız şeyde ay savaşçısıydı.böyle başladık izlemeye. sanırım yazım biraz uzun oldu kimse okumayacak bence:))))

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

çocukken izlediğim ve bir daha kopamadığım şeker kız candy ile basladı...ay savaşçısıyla devam etti sonra cnbc-e de yürüyen sato yani howls moving castle a hayran kaldım daha sonra da yine hayao miyazakının yüreğin sesi ni izledim cok fazla anıme ızleyemedım uygun site bulamadım ama simdi death note ile itazura na kiss i bitirdim bugun de basiliks e baslıyacağım bu sekılde :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

:):):d Benım bir arkadaşım helsingde metal müzik çalıo demıstı ınternetteyken bi bölüm izlıyım dedım ve bırden bagımlısı oldum hergun onu ızlemek ıcın kafeye gdıodum derken birden anime bagımlısı oldum sımdıde bleach bıtırmek uzereyım anıme sevdasıda gecıcek gıbı deıl ama helsingde metal müzik falan çalmıomuş neye niyet neye kısmet :):DD:D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.