Jump to content

Anime'ye Nasıl Başladınız?

TasteLess

Önerilen İletiler

Bundan 8 sene evvel Star TV de Ejder Topu Vardı Son goku Aklımda Kalmış Nese 2 sene evvel Mtv de Hellsing Gördüm Mtv Anime Gecesi Diye Nette dolanırken Bi abzürt Türk sitesinde Baktım Dragon ball Hellsing Flan var Başlayış O Başlayış Artık uygun anime bulamıoz Çevrilmiş Direk Japonca İzliyom Ne maharettir Animede Konuşulanları Anlıyom Ama Taksimde Japon Turislere Bi Yön Tarifi Bile Yapamıom

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 129
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Yu-gi-oh sağ olsun onunla beraber başladım. Kartlarını sakız ile beraber bakkallardan toplar olduk. Mahallede ağabeyimle beraber yarışlar düzenledik. Pegasus misali, çocukların artık bizden uzak duruş

Şunu söyliyim, Bakugan olmasaydı anime diye birşeyin var olduğunu bilemeyecetim xD

Yok artık :D

mtv de anime gecelerin ne zman yaw biri yazabilirmi?

O program bitti, sadece Salı günleri saat 22:00'da Naruto veriyor, onu da 20 bölüm satın almışlar, ilk 20 bölümü verip duruyorlar
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 sene sonra...

Neden Anime İzliyorsunuz Çoğu Kişi Vakit Geçirmek Olduğunu Söyleyebilir Fakat Bunun Dışında Neden

Bu Soru Bana Sorulsaydı: Cevap Veremezdim Sanırım. Bu Yüzden Böyle Bir Konu Açtım.Bu Konuyu Biraz Araştırdım Bide Türk Anime Forum Kullacılarından Alacağım Cevapları Merak Ettim. Cevap Vermek Yada Vermemek Sizin Kararınızdır.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Anime izlememin belli bir nedeni yok sadace sevdiğimden izliyorum :D

Anime izlemeye 12 yaşımda eve net bağlatıldığında Avatar izlemeye çalışırken yanlışlıkla bir anime sitesine girip Naruto ve Bleach'i keşfetmemle başladı...

Bende Yanlışlıkla Narutoyu Görüp Başladım Ve Olaylar Gelişti :=)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.