Jump to content

Anime'ye Nasıl Başladınız?

TasteLess

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 129
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Yu-gi-oh sağ olsun onunla beraber başladım. Kartlarını sakız ile beraber bakkallardan toplar olduk. Mahallede ağabeyimle beraber yarışlar düzenledik. Pegasus misali, çocukların artık bizden uzak duruş

Kızlar çok daha Güzel

Hikayeleri gerçek dizilere oranla çok daha iyi

Bİ de niye çizgi film izliyorsun diye soranlar olmayaydı iyiydi :D

Tek katılmadığım yargı alıntıladığım ilki. Gerçek dünyada da hoşlanılabileceğim kızlar görene kadar ben de öyle düşünüyordum ama :P

Hikayeleri gerçekten güzel olmasına rağmen çocuk işi diyen arkadaşlarım... :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaş tavsiyesiyle başlamıştım animeye.Ve animeye ilk başladığım sıralarda çoğu yerde (imzalarda falan) Death Note defteri karşıma çıkınca ben de DN'den başlamıştım.

Valla hala neden izliyorum 3 senedir neden izliyorum bende bilmiyorum bi başladık arkası geldi   :D başlatan servet carey abimizdir :) onun sayesinde animelri keşif ettim :D

Aynen bu arkadaşın da dediği gibi başladıktan sonra arkası geldi.Neden izlediğime gelecek olursak bunu profilime de yazmıştım ama tek neden o değil.Sanırım anime izlemeyi seviyorum :) (Neden seviyorsun diye de sormayın artık çünkü onun nedeni olmaz :D Seviyorum işte o kadar :D )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tabi küçükken tv'de tsubasa, kenshin, pokemon ile büyüdük lise de desu noto izlemişliğim vardı ama benim animeye başlamam bi arkadaşım yanımda "Yahari ore no seishun..." izlerken imzamdaki repliğe denk gelmemle oldu yahari ile başladık sonra arkadaşın da gayretleriyle buralardayız

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rusya'da iken Koreli komşularımızın Rusça alt yazılı bir Kore dizisi getirmesi sonucu Rusçam gelişsin diye Kore diziye başladım. Tabi onların getirdikleri yetmeyince başladım arayıp taramaya. Bir Kore dizisi kanalında animeler de olduğunu ve aralarında eskiden izlediğim animeler olduğunu görünce bir bakayım dedim. orada bulunan az sayıda anime bir çırpıda bitiverince dedim bunun membaanı bulmak lazım. Bir de baktım Türkanimeye bulaşmışım bile :P

İzleme nedenim de seviyorum napiim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.