Jump to content

Anime'ye Nasıl Başladınız?

TasteLess

Önerilen İletiler

bir gün kardeşim arkadaşından duyduğu FMA'yı izliyordu bende odalarının önenden geçerken ne izliyorlar diye bi bakayım dedim.. Beni anında ekrana kilitledi 4-5 gün içinde bitirdik ilk seriyi tam anlamıyla harikaydı.. sonra izlediğimiz siteden en çok izlenen animelere bakrık ilk iki sırada naruto ve bleach vardı.. narutoyu daha önce uydudaki arap kanallarında görmüştüm o zaman çok hoşuma gitmişti ama arapça olduğu için hiç bir şey anlamıyordum.. tr altyazılı bulabildiğimde çok sevinmiştim.. işte animeye olan hayranlığım FMA'yla başladı. =)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 129
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Yu-gi-oh sağ olsun onunla beraber başladım. Kartlarını sakız ile beraber bakkallardan toplar olduk. Mahallede ağabeyimle beraber yarışlar düzenledik. Pegasus misali, çocukların artık bizden uzak duruş

Tam olarak hatırlayamadığım bir yerde Elfen Lied'ın şarkısını duymuştum. Araştırdım Elfen Lied'ın müziği olduğunu, vay be neymiş bu ya bi izleyelim bakalım falan derken o bitti, vay be bu anime şeysi güzelmiş ya dedim araştırdım neler popüler, Death Note, Clannad falan derken 30'a yakın anime devirdim şimdiye kadar ^^ Devirmeye de devam ediyorum ve iyi ki tanımışım seni anime diyorum. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

benim anime dünyası ile tanışmam çok saçma ama  ;D  trt1 de sailor moon izliyordum ama daha sonra bittiğini sanıp çok üzülmüştüm aynı şey star tv de yayınlanan kamikaze kaitou jeanne de de olunca animelerden soğumuştum yaklaşık bir yıl önce dizifilmkolikte film ararken kimi ni todoke nin posteri çok ilgimi çekmişti ve kimi ni todoke sayesinde yıllar önce terkettiğim anime dünyasına (gerçi o zamanlar onların anime olduğunu bilmiyordum ve çevremdeki insanlar sailor moonun falan çizgifilm olduğunu da söylemişlerdi ) tekrar katıldım...  :) :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bigün bir forumda dolaşıyodum.Orda animeler diye bir bölüm vardı.O bölümde birisi 'En Sevdiğiniz 5 Anime'' diye bir konu açmıştı. Baktım,birisi en sevdiği 5 animeyi yazmış.Şunlara bir bakıyım dedim. Hepsini Google'dan arattım.Beğendiğimi izlemeye başlayacaktım.Death Note vardı.Onu da Google'da aratıp resimlerine falan baktım.Beğenmiştim Death Note'u. Sonra izlemeye başladım:))  Böylece animeye ilk adımımı atmıştım:))

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

öğle araları kanal 7 de gakuen alice vardı :D bayaa bi takip ettim o seriyi öğle araları (okuldan eve gelince) sonra yayınlamayı kesince internetten bölümlerini aradım youtube den orjinal (japonca) halini buldum ve o an seslendirmeye aşık oldum :D

yani gakuen alice sonsuza dek başımın tacı <3

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir ℓøvέ~♥

Küçüklüğümde ay savaşçısı,lady oscar,şeker kız candy,pokemon,doremi izlerdim anime olduklarını bilmezdim açıkcası :D izlerken hep heyecanla beklerdim küçükken sevdgim yanı müzikleri,doğaüstü güçleri ve çok güzel çizimlerini beğenmiştim en çok ay savaşcısının giysi değiştirmesine hayran kalırdım hele küçükken :Dya hatırlıyomda küçükken bile şeker kız candy seyrederken bile duygulanırdım...Erkek kardesim var saten pokemon byblade izlerdim kardeşim seyrediyor diye  nette metin2 oynardım ve bırakmaya karar vermiştim şeker kız candy izlemeye başladım tekrardan sitesini bulmustum ve anime ilgili bilgiler sahip oldum orda işte öle başladım uzun kısası  :Dyani saolsun metin2yi bıraktırdı yahu

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

baya küçükken tv de sailor oon u gördüm çok hoşuma gitmiştin başladım sonra mtv deki animeleri gördüm izlemeye başladım çok hoşuma gitti sonra netten anime yazdım en çok sevilen animeye baktım death note di izledim çok sevdim diğer animelerede başlamış oldum

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.