Jump to content

Yeni insanlarla tanışma hevesi geldi

teddY

Önerilen İletiler

Herkese iyi forumlar ismim Tayfun 22 yaşındayım Sivas Cumhuriyet üniversitesinde öğrenciyim :D yaklaşık 4 yıldır devamlı olarak anime izliyorum Captain Tsubasa'nın yeri ayrıdır bende 2 yıldır falanda foruma üyeyim sürekli takılırım ama yorum yapan konuşan biri değilimdir gerek sitedeki değişim cabası gerek forumdaki yenilikler olsun emek veren arkadaşlara bi nebzede olsa şevk vermek için aktif olmak istedim :D takip ediyoruz okuyoruz izliyoruz teşekkürler hepinize çokta uzatmak istemiyorum ama insanın yazdıkça yazası geliyor buraya anime yelpazem çok geniş olmasa da yaklaşık 70 75 kadar seri izledim uzun serileri izlemeyi daha çok severim umarım güzel zaman geçirir herkes

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldin Tayfun._. Yazsam mı yazmasam mı diye kendim ile cebelleştim ama demez isem rahat etmeyeceğim xD başlığın aynısını konu içeriğine de yazıp başlaman ben de sanki hani ilkokularda şiir okunur ya başlığı tekrar ederler bir daha :d sanki devamında kürsüye çıkmışsın da şiir okuyormuşsun gibi his oluştu öyle hayal ettim bi an seni-,- saçma ama yazmasam olmıcaktı kusura bakma uzattım. T_T

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, Yukiko yazdı:

Hoş geldin Tayfun._. Yazsam mı yazmasam mı diye kendim ile cebelleştim ama demez isem rahat etmeyeceğim xD başlığın aynısını konu içeriğine de yazıp başlaman ben de sanki hani ilkokularda şiir okunur ya başlığı tekrar ederler bir daha :d sanki devamında kürsüye çıkmışsın da şiir okuyormuşsun gibi his oluştu öyle hayal ettim bi an seni-,- saçma ama yazmasam olmıcaktı kusura bakma uzattım. T_T

ya aslında konuya ayrıca yazmadım title girmiştim sadece ama bi editliyim düzeltebilir miyim bakayım :D haklısın

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şimdi, teddY yazdı:

ya aslında konuya ayrıca yazmadım title girmiştim sadece ama bi editliyim düzeltebilir miyim bakayım :D haklısın

Düzeltmene gerek yok aslında :D sen bilirsin gene de.-. Güzel oluyordu okurken. :x

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.