Jump to content

Anime,Manga ile hayatını süsleyen profesyonel bir Parkourcuyum

barto

Önerilen İletiler

Anime,Manga ile hayatını süsleyen profesyonel bir Parkourcuyum

Selam millet ben Barış Erdoğan .95 doğumluyum ve 2010 yılında Parkur-(Freerunning)Serbest koşu sporunu yapmaya başladım .  Reklam, gösteri, televizyon işlerine giriyorum hayatımı istediğim şeyi yaparken aynı anda para kazanıyorum . Antrenmanda olmadığım zamanlarda evde anime izleyerek ve manga okuyarak zaman geçiriyorum .  One Piece in dünyası tüm izlediğim şeyler arasında(dizi,film) en sevdiğimdir. Berserk, Gintama ve Code Geass en sevdiklerimin arasındadır . Sevdiğim daha  çok anime var ama  burada sıralamak istemedim . Link paylaşımı ile ilgili bir yasak varmı diye baktım ama göremedim o yüzden kendimi tanıtan 1,2 video linki atmak istiyorum. Geçen hafta youtube videolarına başladım . Animeleri sevipte spora merakı olanlar varsa kanalıma bekliyorum. Anime müzikleriyle yaptığım yardımcı videolar çekiyorum . Yakında havada takla anlatımı gibi videolar çekicem. Yorumlarınızı bekliyorum

1.Video : Ne sporu yaptığımı bilmeyenler için yapmış olduğum hareketlerin videosu 
2.Video : Katılmış olduğum haftada birinci olduğum ve para ödülü kazandığım Ninja warrior adlı televizyon yarışması
3.Video : Evimde yapmış olduğum yardımcı(eğitim) videoları

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Güzel kardeşim tebrik ederim. İyi iş çıkarmışsın yarışmada. Son urganı tırmanırken ayakları kaldırıp eller ile kendini yukarı çektirme imkanın olabilir miydi. Daha çabuk bitirirdin. Yinede büyük ödülü almışsın adına sevindim. Birşey merak ettim o paradan vergi filan kestiler mi. ? Birde koşacağın yerleri önceden kontrol ediyor musun. 

Bu sporu sevdim. 

Başarılar..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

On 20.02.2017 at 16:11, Amygirl yazdı:

Hoş geldin Barış. Spor hayatında başarılar.

Umarım forumda kalıcı olursun :ballerina-crazy-rabbit-emoticon:

Umarım kalıcı olursun dedi sevimli avatarıyla :D geçen yine tepik atarak millete katliam yapmışsın Amy-kun,adminiçemiz...kennet (echi king) ile Kudaran'ı yok etmişin tepik atarak tepik powaaaaa :D 

Hoşgeldin Barış-kun umarım etkili bir forum kullanıcısı olursun biraz taze kan lazım biz üyelere.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.