Jump to content

Selam...(Ankete de katılır mısınız?)

Arusuran

Öykü Serimiz Hakkında İlk Anket  

15 oy

1. 1. Öykü Serimiz sizce nasıl olmalı?

• Ne öyküsü ya hu? Hocam hiç gerek yok girişme o işlere....
      3
    • Özgün bir konu üzerinde bir çalışma yapsan hoş olurdu.
      9
    • Bilinen ve sevilen bir eserin fan-fiction'ı tarzında olsa fena olmaz.
      3

Önerilen İletiler

Selam...(Ankete de katılır mısınız?)

Merhabalar, adım Arusuran, 6 yıldır kısa öykü serileri yazıyorum. Daha önce bir kaç internet sitesinde bu serileri yayımlamıştım. İşin açıkçası yazdığınız bir şeylerin okunması, ilgiyle beklenmesi, geri dönütler... Bunlar hep son bir kaç yıldır özlemini çektiğim duygular. Tekrar bu tarz duyguların açlığını çektiğimden olsa gerek üyelik açıp bu sitede (tabi bu hususda bir kısıtlama yoksa) öykülerimi yayınlamak isterim. Ancak şimdiye kadar yazmış olduğum yazınlardan ziyade burada farklı bir şeyler yazmak istiyorum konusunu henüz düşünmedim tabi :) Ama eminim ki sizler yardımcı olacaksınızdır. O yüzden ufak bir anket ile de siz okurlar ne istiyor onu da göz önünde bulundurayım dedim. Yoroshku onegaishimasu... :)

p.s :   Ankette kısa öykünün türünü değerlendirmeye açmadım. Bu anketten çıkacak sonuca göre türleri ( aksiyon, romantizm, ecchi, etc) yine başka bir anketle belirleriz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Var olan bitmiş bir anime/manga serisi hakkında yazacağınız öyküleri fan fiction, konusu kendinize ait öyküleri özgün hikayeler bölümünde paylaşmanız doğru olur.

Ancak burası bir anime sitesinin forumu. O sebeple sadece hikaye paylaşmak için kullanmamanızı rica ederiz.

Hoş geldiniz. İyi forumlar :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, Amygirl yazdı:

Var olan bitmiş bir anime/manga serisi hakkında yazacağınız öyküleri fan fiction, konusu kendinize ait öyküleri özgün hikayeler bölümünde paylaşmanız doğru olur.

Ancak burası bir anime sitesinin forumu. O sebeple sadece hikaye paylaşmak için kullanmamanızı rica ederiz.

Hoş geldiniz. İyi forumlar :)

O vakit bir anket de düzenlemem isabetli bi karar olmuş yorumunuz için teşekkürler :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.