Jump to content

( 24 / 24 ) Sakurada Reset

KuramaUN

Önerilen İletiler

• TAÇE Yetkilisi

Resmi ekleyen

Anime Adı : Sakurada Reset

Anime Türü : Okul, Süper Güçler, Doğaüstü Güçler, Gizem

Bölüm Sayısı : 24 / 24

Yapım Yılı : 2017

Çevirmen : hyunbinaşkı

Düzenleme : KuramaUN

Özet: Pasifik Okyanusu yakınlarındaki küçük bir kasaba olan Sakurada'nın insanlarının neredeyse yarısı bir çeşit benzersiz güce sahiptir. Bu güçler, bir kedinin zihnine girebilmekten, geçmişte belirli bir noktaya geri dönebilmek, arasında değişmektedir. Bu güçlerin kullanımını kontrol eden ve izleyen "Kanrikyoku" adı verilen bir topluluk vardır. Asai Kei ve Haruki Misora, Kanrikyoku'dan gelen görevleri yerine getiren okul kulübü "Houshi" için çalışıyorlardır. Misora, dünyayı 3 gün sıfırlama yeteneğine sahiptir. Bu, "olabilecek" olayların ve son 3 gündeki herhangi bir anının asla olmadığı anlamına gelir. Kei, geçmişi "hatırlama" yeteneğine sahiptir. Misora, dünyayı 3 gün sıfırlamak için güçlerini kullandıktan sonra bile Kei, sıfırlanmış 3 günü hatırlayacaktır. Güçlerini birleştiren bu ikili Kanrikyoku tarafından verilen görevleri çözerler.

Klasör Linki
This is the hidden content, please

TAÇE Discord Sunucusu
logo.png

image.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 73
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Sakurada Reset Anime Türü : Okul, Süper Güçler, Doğaüstü Güçler, Gizem Bölüm Sayısı : 24 / 24 Yapım Yılı : 2017 Çevirmen : hyunbinaşkı Düzenleme : KuramaUN Öz

Tüm bölümler eklenmiştir. İyi seyirler... Bir seriyi daha tamamlamış bulunuyoruz. Çeviri için @hyunbinaski arkadaşımıza sonsuz teşekkürler...

3. Bölüm Eklendi. İyi Seyirler...

Posted Images

-Çizimlerde bir sıcaklık hissettim.

-Deniz kenarında geçmesi başka bir artısı.

-Fragmanı fena değil.

-Live action'ı da çıkacakmış.

-Sezonluk animeler artmışken 24 bölüm olması.

-Novel serisi final vermiş. Yani (sonradan devam kararı, ek seri vs olmazsa) 24. bölüm tam bir final olacak.

Resmen gel beni izle diyor. Sanırım izleyeceğim. Şimdiden emeğinize sağlık diyeyim :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Konusu benim her zaman en sevdiğim,favorim olan anime Steins Gate'i andırdı şu beyni yakması ile ünlüdür benimkini fazla yakmadı o ayrı mesele,izleyenler zaten etkisinde kalmıştık diye düşünüyorum.

Kısacası Beynimizi yakacağı bariz  güzel olacağa benziyor bir tutamda erkek koysalar  daha hoş olur karakterleri henüz bilmiyoruz sanırım neyse iyi olacağa benziyor 

Hangimiz Kurisu gibi arkadaş istemedik ki :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

13 saat önce, Gallardo yazdı:

-Deniz kenarında geçmesi başka bir artısı.

Ve oradan ayrılamıyorlar üstelik :angle-milk-bottle-emoticon:

13 saat önce, Gallardo yazdı:

Resmen gel beni izle diyor. Sanırım izleyeceğim. Şimdiden emeğinize sağlık diyeyim :)

Teşekkürler ^^ Alt yazısını bulmak çok güç şu an. Hala bekliyorum.

11 saat önce, Tetrox yazdı:

bir tutamda erkek koysalar  daha hoş olur karakterleri henüz bilmiyoruz

2 tane aslan gibi çocuk var orada :D Bir tutam sayılır sanırım.

3 saat önce, jans09 yazdı:

Bu sezon beklediklerimden biri... Uzun zamandır güncel takip edemiyordum.. Kolay gelsin @hyunbinaski

Teşekkürler ^^ Bir gelse dosyası :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Standart süper güç, doğaüstü güç türlerinden farklı bir anime olacağını hissediyorum. 

Gördüğüm ilk andan beri sabırsızlıkla beklediğim bahar günceli kendisi.

Konuda en çok ilgimi, dünyayı 3 gün sıfırlama yeteneği çekti. Bu konuyu nasıl işlenecek merak içindeyim.

Kolay gelsin arkadaşlar, hayırlı olsun.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.