Jump to content

Shingeki no Kyojin 2 Sezon Tartışma Alanı

3n4bL3

Önerilen İletiler

• Yöneticiler

Shingeki no Kyojin 2 Sezon Tartışma Alanı

Merhaba arkadaşlar,

En sevilen animelerden biri olan titanların savaşı animesinin 2 sezonuna ait tüm konuları bu başlık altında konuşarak tartışabilirsiniz.

Bölümde Spoiler verirken lütfen yorumlarınızda belirtiniz. Belirtmeyen arkadaşlar uyarılmadan banlanacaklardır.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

opening çok güzel yav. Bulaşık yıkarken aklıma SNK geliyor, Hajime sen çok iyi bir insansın.

yalnız baya önce izlediğim için sık sık 1. sezona dönüp bakma ihtiyacı duyuyorum.  Lan anime çok güzel arkadaş. Ne kadar izlersen izle sıkmıyor.

şimdi kapanışta verilen klibe baktığımda üç çocuğun insan organları yediğini gözüme takılıyor ve devler sudan çıkıyor. bir de op. da çeşitli hayvanlar dev bir şekilde koşuyor. Ya arkadaş bunlar bence bir ırk insan gibi. Yani bir soy veya bunlar evrilmiş.  Hatta ben geçmiyorum o kısımları baya baya inceliyorum sanırım orada titanların nereden geldiği hakkında ipucu veriyor.  Bir de gizem üstüne gizem var. yeni bölüme başlarken bekliyorum önceki bölümdeki sır açıklanacak diye ta en sonunda geçen bölümün sırrını verirken yeni bir sır daha yumurtluyorlar. şimdi finaller de geldi çok üstüne düşemedim de..

Spoiler

bertold dev titan çıkıyor arkadaşlar yani birlikte kimin titan olduğu belli değil. bildiğim kadarıyla dokuz tür var dev olarak. 

yukarıdaki sıpoylırı ben de başka kişilerden öğrendim. Kesinlikle mangasını okumadım. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Ending parçasını ne zaman dinlesem tüylerim ürperiyor...kesinlikle muhteşem hele klibi geçmiş çağlardan gelme gibi...baya da spoiler veren bir klip gerçi.Lakin bayıldım. :admire2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 6 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.