Jump to content
Türk Anime TV Forum
4Respect

Tartarus The Game Tanıtımı

Önerilen İletiler

Tartarus The Game Tanıtımı

Tartarus oyunu oyunculara sunulacak ama ilk bi tanıtımını sizlere anlatayım.

İlk olarak sizlere oyunun bağlantılarını vereyim konu üstünde bulunması sizlerin ulaşmasına daha kolaylık olacaktır;

Şimdi sizlere oyunun açıklamasını sunmaya hazırım.

GBMRbN.jpg

 

Oyun hakkında :

2230 yılında, Maden ve Araştırma Gemisi Tartarus (MRS TARTARUS 200478) Neptün yakınlarındayken güvenlik protokolünü hiç bir işaret vermeden aktifleştirir. Mürettebatın hayatta kalması için tek şansı köprüye ulaşarak tüm sistemleri gemi Neptün'e düşmeden önce yeniden başlatmaktadır. Oyunu geminin maden operatörü Cooper olarak oynuyoruz. Kahramanımız mühendislik veya pilotaj eğitimi olmadan, yalnızca geminin sistem mühendisi ve aynı zaman da ikinci kaptanı Andrews'un yardımı ile hem kendisini hem de mürettebatı kurtarabilecek mi ?

Oynanış Hakkında :

Tartarus birinci şahıs perspektifinden oynanan, aksiyon öğeleri ile harmanlanmış, karanlık ve ürpertici bir evren üzerine kuruludur. Cooper'ı yönlendirerek gemiyi "Terminal"ler vasıtası ile geri getirmeye çalışıyor ve bir anlamda "hack"liyoruz. Gemiyi hacklemek gerçekten zor. Kendine has işletim sistemi olan Terminal komutları ve kullanımı oldukça gerçekçi. Doğru yerde doğru komutu yazmalı veya gerektiğinde önce etrafınızı araştırarak size yardımcı olabilecek gerekli bilgiyi toplamalısınız. Tartarus ikonik bilim-kurgu filmlerindeki gibi Retro tarza sahiptir.

 

Özellikler :

  • Birinci Şahıs Aksiyon
  • Gerçekçi hikaye anlatımı, basit oynanış ve zengin mekanikler
  • Ileri seviye text tabanlı bulmacalar
  • Retro-Futuristic Atmosfer

 

Tür: Aksiyon, Macera, Bağımsız Yapımcı

Geliştirici: Abyss Gameworks

Yayımcı: Abyss Gameworks

 

Kısaca oyunumuzun anlatımı böyledir. Oyunun geliştiricisi ve yayımlayıcısı Abyss Gameworks olmaktadır. Gayet başarılı bir çalışma olup güzel beklentilerimin olduğu bir oyun olacağını düşünüyorum. Sizlerinde ilk fırsatta oyunu deneyip fikirlerinizi duymak isterim.

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

  • Bu sayfadaki üyeler   0 üye

    Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok

×
×
  • Yeni Oluştur...