Jump to content

Ataberk O. | Çizimlerim / Güncel 25.05.17

AraharaFox

Önerilen İletiler

Ataberk O. | Çizimlerim

Umarım gününüz güzel geçiyordur bi süredir gözüm kaysada girmek ve incelemek nasip olmayan bu bölümde bizimde bi tuzumuz olsun dedim ve konu açtım. Umarım beğenirsiniz bir çok çizim paylaşmaya çalışacağım çizdikçe ekleyeceğim. Eğer sormak istediğiniz olursa lütfen paylaşın. Elimden geldiğince cevap vermeye ve yeni arkadaşları yüreklendirirken birkaç kolaylık gösterebilirsem ne alaa :)

Ilk olarak manga ingilizceye çevrilmeye başladığı günlerden beri takip ettiğim Boku no Hero Academia'dan Uraraka Ochaco Namıdiğer Uravity (küçük ufak bi spo bu ama o kadar da önemli değil sadece bi nickname)

Devamı da gelecek... Elimde MICRON kalemlerimden sadece 0.20 ve 0.40 kaldığı için böyle düzensiz oldular çizimler :'( fakat tedarik sonunda tekrar normale döneceğizz inşallah.

IMG_0473.JPG

Yeni güncelleme--  25.05.2017

Alıntı

yEB11L.jpg

Alttakini tamamladım aslında ama tamamlanmış halinin fotoğrafını bi bulamadım. Arkadaşıma hediye ettiğim için elimde bu kaldı. Tam bi Chevy hastasıdır arkadaşıma armağanımdır.

Alıntı

brnp0Z.jpg

En beğendiğim karakterlerden biridir Bell arkadaşımız. Gözlerinin orantısı oturmadı hissiyatı bırakıyor çokta memnun değilim ama yorum sizin :)

Alıntı

z36LZ7.jpg

Biricik Shiina'm 2 sene kadar öncesine dayanıyor bu resim buldum çektim bende.

Alıntı

ZZ8pB3.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

On 06.05.2017 at 22:45, Perfectum yazdı:

Gölgeleri müko ayarlamışsın. Çizimine bakarken Türkiye'de de manga çizilse -var aslında bir kaç bildiğim ama az ya- manga sektörü olsa keşke diye düşünmeden edemedim :) Çizmeye devam o zaman emeğine sağlık :relax2-onion-head-emoticon:

O kadar mı ya? Gerçekten teşekkür ederim gaza getirici yorumun için :)

On 08.05.2017 at 21:47, miyakaida yazdı:

Çok güzel!! Keşke ben de bu kadar yetenekli olabilsem. :'(

Emin ol çok uzak değil pratik ve kas alışkanlığı :) Başarabilirsin emin ol.

On 09.05.2017 at 20:31, AsuraChan yazdı:

Ben baya yeteneksizmişim onu fark ettim.-.çizimler müthiş olmuş yani ne diyim artık suteki desu ne^^çizmeye devam et*-*

Teşekkürler çize çize iyileşiyor yoksa bizde bi aralar çöp aliler çiziyorduk :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

18 saat önce, AraharaKen yazdı:

O kadar mı ya? Gerçekten teşekkür ederim gaza getirici yorumun için :)

Emin ol çok uzak değil pratik ve kas alışkanlığı :) Başarabilirsin emin ol.

Teşekkürler çize çize iyileşiyor yoksa bizde bi aralar çöp aliler çiziyorduk :) 

Ben hala cin ali çiziyorum *-*

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 6 ay sonra...
  • 2 sene sonra...
  • 3 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.