Jump to content

Visual Novel için çizim partneri

Paprika

Önerilen İletiler

• 2 hafta sonra...
On 08.05.2017 at 19:17, Barış D. Baryshx yazdı:

Dilek @UnderminE yardımcı olabilir belki, gerçi o da light novel üzerine yoğunlaşmış biri.

Epey geç gördüm kusura bakmayın >_< Çizim konusunda valla hem benim çok yeteneğim yok, hem de bunu yapmak için pek de VN bilgisine gerek yok. Normal transparan ayakta duran karakterler çizilecek, üstüne birkaç tane de farklı yüz ifadeleri olan halleri eklenecek. Çizimi iyi olan birini bulabilirsen kafi, bu şekilde rica edince insanlar ürkebilir :D Düz karakter çizecek birini arıyor arkadaş özetle. Şunlardan çizecek yani:

3fb2803a34.png

Edit: Ha arkaplan çizilecekse biraz daha meşakkatli olur orası ayrı :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

On 18.05.2017 at 14:01, UnderminE yazdı:

Epey geç gördüm kusura bakmayın >_< Çizim konusunda valla hem benim çok yeteneğim yok, hem de bunu yapmak için pek de VN bilgisine gerek yok. Normal transparan ayakta duran karakterler çizilecek, üstüne birkaç tane de farklı yüz ifadeleri olan halleri eklenecek. Çizimi iyi olan birini bulabilirsen kafi, bu şekilde rica edince insanlar ürkebilir :D Düz karakter çizecek birini arıyor arkadaş özetle. Şunlardan çizecek yani:

3fb2803a34.png

Edit: Ha arkaplan çizilecekse biraz daha meşakkatli olur orası ayrı :D

İşte zaten arka plan çizimleri de olduğu için biraz sıkıntılı :D Karakter çizimini bir şekilde ben de çıkartabilirim belki ama biraz daha çok yönlü bir çizere ihtiyacım var.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

On 24.05.2017 at 00:22, UnderminE yazdı:

Açıkçası novelty gibi visual novel yapma programlarında belirli kütüphaneler oluyor oradan hazır arkaplan kullanmana izin veriyorlar diye hatırlıyorum, bir göz at istersen.

Ben daha çok Ren'py den yapmayı düşünüyordum ama novelty'i de indirip baktım sample'lara  ormandır gökyüzüdür o tarz şeyleri kullanabilirim. Tavsiye için teşekkürler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.