Jump to content

Çizim tableti fiyatları

Rakuncuk

Önerilen İletiler

Çizim tableti fiyatları

İlk önce, bu çizim tabletler konusu fan art konusuna giriyor mu bilmiyorum kuralları çiğniyorsam sumimasen*-*

Bir çizim tableti almak istiyorum bir siteden baktım ilk başlayanlar Wacom Bamboo kullansınlar diyordu fakat bunların farklı fiyatları var 200 liralık var 650 liralık var 400 liralık var hangisini kullanmalıyım*-*

NOT: Şu anda biriktirdiğim 750 lira var en fazla 500 lira kadarını Otel masrafları için kullanacağım katkı amaçlı ona göre nasıl harcarsam alırım bu grafik tabletini

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Benimkini yanlış hatırlamıyorsam vatandan 450 gibi bir şeye aldım, Wacom intuos. Ama baştan belirteyim müthiş bir öğrenme süreci bekliyor seni. Çok fazla zaman harcamalısın ve tablet ekrandan ayrı olduğu için alışmak bayağı bir zaman alıyor. Şimdiki aklım olsa çok daha fazla para biriktirip wacom cintiq alırdım. Bu benim maymun iştahlı oluşumdan da kaynaklanıyor olabilir, hevesim çabuk kaçmıştı uzun zaman oldu bir şeyler çizeli tabletle.:bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
On Wednesday, May 10, 2017 at 20:26, Sciathán yazdı:

Bence fiyatta sıkıntın varsa AliExpress'e falan da bak eğer çin malı kullanırım diyorsan kaliteli bir şeyler bulabilirsin

Benim o siteye arkadaşımın babası giriyordu da sıkıntı mı ne varmış diyo gümrük falan mı ne hatırlamıyorum ben de ama o site gerçekten fiyatı iyi satıyor bakarım 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

56 dakika önce, AsuraChan yazdı:

Benim o siteye arkadaşımın babası giriyordu da sıkıntı mı ne varmış diyo gümrük falan mı ne hatırlamıyorum ben de ama o site gerçekten fiyatı iyi satıyor bakarım 

İstanbul'da bilimsel eserler var meydandan istiklale doğru değil de hemen solundaki caddeye girip ilerliyorsun(kilisenin solu yani) sakin bir cadde ora meydana kıyasla orda biraz ilerde solda bir apartman içinde "bilimsel eserler" diye dükkan var wacom yetkili satıcısı, tasarım dergileri filan da satıyorlar oranın internet sitesinden kargoyla veya kendilerinden gidip alabilirsin en uygun fiyatlı orası, türlerini araştırmıştım da unuttum şimdi kalite fiyat oranı vs. bende wacom intuos pro var kullanışlı sağlam small ını al önerirdim ama daha yeni başlıyorsun bütçen de az gerek yok bamboo ların çeşitlerinde araştır onlardan al, gelişince merak sararsan para biriktirip intuosa veya cyntiq(?-ekranlı olanlar) lere geçebilirsin, ayrıca gidip deneyebilirsin de ona göre beğenir alırsın orada denemene izin veriyor, sempatik bir abi var

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

On 10.05.2017 at 21:54, uchiha_n yazdı:

Benimkini yanlış hatırlamıyorsam vatandan 450 gibi bir şeye aldım, Wacom intuos. Ama baştan belirteyim müthiş bir öğrenme süreci bekliyor seni. Çok fazla zaman harcamalısın ve tablet ekrandan ayrı olduğu için alışmak bayağı bir zaman alıyor. Şimdiki aklım olsa çok daha fazla para biriktirip wacom cintiq alırdım. Bu benim maymun iştahlı oluşumdan da kaynaklanıyor olabilir, hevesim çabuk kaçmıştı uzun zaman oldu bir şeyler çizeli tabletle.:bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:

Ha buna da inanma kişiden kişiye değişir ben hiç sıkıntı yaşamadım, çok yoğun geçiyor dönemim çizmeye vakit ayıramıyorum ondan çizemiyorum o ayrı :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

On 19 Mayıs 2017 at 15:33, animemuzikleri yazdı:

Ha buna da inanma kişiden kişiye değişir ben hiç sıkıntı yaşamadım, çok yoğun geçiyor dönemim çizmeye vakit ayıramıyorum ondan çizemiyorum o ayrı :(

Yok benim zaten ailem çok karşı çıktı onun yerine kağıtta çiz diye de ben hevesliyim tablet için yani severim diye düşünüyorum

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

On 20.05.2017 at 21:43, AsuraChan yazdı:

Yok benim zaten ailem çok karşı çıktı onun yerine kağıtta çiz diye de ben hevesliyim tablet için yani severim diye düşünüyorum

haha hep o aileler, neyse daha kendini geliştir madem bir farkı yok, tabletin sana karlı olma durumu anca her gün böyle renkli renkli şeyler yapacaksın kalemlerini bitireceksin kara kalemdir, sulu boyadır bir sürü malzeme alacaksın bunların fiyatı çok olacak, onun yerine bir tablette hepsini çözmüş olacaksın, onun dışında bir farkları yok 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

On 21.05.2017 at 22:08, animemuzikleri yazdı:

haha hep o aileler, neyse daha kendini geliştir madem bir farkı yok, tabletin sana karlı olma durumu anca her gün böyle renkli renkli şeyler yapacaksın kalemlerini bitireceksin kara kalemdir, sulu boyadır bir sürü malzeme alacaksın bunların fiyatı çok olacak, onun yerine bir tablette hepsini çözmüş olacaksın, onun dışında bir farkları yok 

Ben de öyle düşünüyorum. Fakat daha da ustalaşırsam almayı planlıyorum. Daha gölgelendirmede yeni yeni ustalaşıyorum, kuru boya kullanmada da yeniyim, chibi falan çiziyorum. Yardımın için de teşekkürler bu arada.^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.