Jump to content
×
×
 • Create New...

Recommended Posts

Resmi ekleyen

Anime Adı : Koe no Katachi

Anime Türü : Dram, Okul, Shounen

Bölüm Sayısı : 01 / 01

Yapım Yılı : 2016

Çevirmen : Nones

Düzenleme : Nones

Özet: Ishida Shouya, sağır bir kız olan Nishimiya Shouko'nun başka bir okula transfer olmasına neden olacak şekilde zorbalık eder. Sonuç olarak kendisini, konuşacak bir arkadaşı olmayan, geleceğe yönelik hiçbir planı bulunmayan, dışlanmış ve zorbalığa uğramış bir halde bulur. Bu, Ishida Shouya'nın ödeyeceği kefaretin hikayesidir.

 

 
Klasör Linki

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you reply to this topic.

logo.png

 

Link to post
Share on other sites
 • Replies 220
 • Created
 • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Anime Adı : Koe no Katachi Anime Türü : Dram, Okul, Shounen Bölüm Sayısı : 01 / 01 Yapım Yılı : 2016 Çevirmen : Nones Düzenleme : Nones Özet: Ishida Shouya, sağır bir kız olan Nishimiya Shouko'nun başka bir okula transfer olmasına neden olacak şekilde zorbalık eder. Sonuç olarak kendisini, konuşacak bir arkadaşı olmayan, geleceğe yönelik hiçbir planı bulunmayan, dışlanmış ve zorbalığa uğramış bir halde bulur. Bu, Ishida Shouya'nın ödeyeceği kefaretin hikayesidir.

1 günümü ayırdığım, duyurulmaya başlandığı andan itibaren gözüm olan bu movieyi tamamlamış olmanın gururunu yaşıyorum. Çok rahat bir çevirisi olsa da kısacık bir cümlenin 3 satıra ayrılması kaynakta en sevmediğim şeydi. Bir de çıkan her seste ayrılan satırlar vardı elbette. Son olarak, işitme engelli kızımızın bozuk cümlelerini, hem bozuk hem de okunaklı nasıl bozabilirim adlı Türkçe'mizi katlettiğim çalışmam için herkesten özür diliyorum. Her neyse... Koe no Katachi Movie Eklenm

İnstagram'de görmüştüm bunu.İlgimi çekti,bende izliyeceğim.İnşallah güzel bir anime daha olur.Ellerinize Sağlık :)  

Posted Images

15 saat önce, Barış D. Baryshx yazdı:

İyi bir kaynak çıkınca çevirin daha iyi olabilü, diğer fansubun yaptığı gibi yapmayalım :P  Kolay gelsin İnci-çan :)

Diğer fansubu bilmem ama bugün Orhan ile birlikte bir kaynak bulduk. Herhangi bir sorun yok gibi duruyor. Tabii ufak tefek şeyler var kaynakta ama ben en az 10 kez kontrol etmeden, benim için özel olan bu movieyi elbette yayınlamayı düşünmüyorum. :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

Link to post
Share on other sites
9 dakika önce, Nones yazdı:

Diğer fansubu bilmem ama bugün Orhan ile birlikte bir kaynak bulduk. Herhangi bir sorun yok gibi duruyor. Tabii ufak tefek şeyler var kaynakta ama ben en az 10 kez kontrol etmeden, benim için özel olan bu movieyi elbette yayınlamayı düşünmüyorum. :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

İiiii desu ne, seni bu yolda destekliyorum :P ganbatte ne ;)

Link to post
Share on other sites
 • Forum Admin

İnci tanemm kolay gelsin :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero: Ben bekliyorum gerekirse 9845184321 yıl beklerim yeter ki çeviri senden gelsin :loveloveplz: Kendini dara sokma rahat rahat takıl, kafa güzel olursa çeviri de güzel olur, sen zaten güzelsin :onion_head___smooch___by_elorae_chan:

Link to post
Share on other sites

1 günümü ayırdığım, duyurulmaya başlandığı andan itibaren gözüm olan bu movieyi tamamlamış olmanın gururunu yaşıyorum.

Çok rahat bir çevirisi olsa da kısacık bir cümlenin 3 satıra ayrılması kaynakta en sevmediğim şeydi. Bir de çıkan her seste ayrılan satırlar vardı elbette. Son olarak, işitme engelli kızımızın bozuk cümlelerini, hem bozuk hem de okunaklı nasıl bozabilirim adlı Türkçe'mizi katlettiğim çalışmam için herkesten özür diliyorum.

Her neyse...

Koe no Katachi Movie Eklenmiştir. İyi Seyirler, İyi Arşivler. :victory:

 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Content

  • By Evallark
   Yoshitoki Ouima'nın Koe no Katachi adlı mangasının anime uyarlamasının film şeklinde olacağı duyuruldu. Daha fazla detay gelecek Kodansha Haftalık Shounen Dergi sayılarında belirginleşecek.
    

    
    
   Hikaye tanıtımı: Asla tanışmamış olmayı dilerdim. Bir kez daha karşılaşabilmeyi dilerdim. İşitebilen Shoya Ishida ve işitemeyen nakil öğrenci, Shoko Nishimiya. Bir kader günü, ikisi tanışır ve Shoya, Shoko'ya zorbalık yapmada sınıfa öncülük eder. Ama çok geçmeden sınıf hedefini Shoko'dan Shoya'ya çevirir. Yıllar sonra Shoya, Shoko'yu şiddetle tekrar görmesi gerektiğini hisseder.   Ouima mangaya 2011 yılında Kodansha'nın Bessatsu Shounen Dergisinde one-shot olarak başlamıştı ve daha sonra, geçtiğimiz Ağustos'da hikaye Shounen Dergisinde ana seriye dönüştürüldü. Kodansha 4 cildi çıkartı ve Kodansha USA Temmuz ayında Kuzey Amerika'da izin aldığını duyurdu. Crunchyroll mangayı Japonya'da Kodansha'nın yayınlaması için yayın izni çıkartmıştı.     Kaynak: Animenewsnetwork  
    
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.


Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.