Jump to content

( 01 / 01 ) Koe no Katachi

KuramaUN

Önerilen İletiler

• TAÇE Yetkilisi

Resmi ekleyen

Anime Adı : Koe no Katachi

Anime Türü : Dram, Okul, Shounen

Bölüm Sayısı : 01 / 01

Yapım Yılı : 2016

Çevirmen : Nones

Düzenleme : Nones

Özet: Ishida Shouya, sağır bir kız olan Nishimiya Shouko'nun başka bir okula transfer olmasına neden olacak şekilde zorbalık eder. Sonuç olarak kendisini, konuşacak bir arkadaşı olmayan, geleceğe yönelik hiçbir planı bulunmayan, dışlanmış ve zorbalığa uğramış bir halde bulur. Bu, Ishida Shouya'nın ödeyeceği kefaretin hikayesidir.

Klasör Linki

This is the hidden content, please

TAÇE Discord Sunucusu
logo.png

image.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 258
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Koe no Katachi Anime Türü : Dram, Okul, Shounen Bölüm Sayısı : 01 / 01 Yapım Yılı : 2016 Çevirmen : Nones Düzenleme : Nones Özet: Ishida Shouya, sağır bir kız

1 günümü ayırdığım, duyurulmaya başlandığı andan itibaren gözüm olan bu movieyi tamamlamış olmanın gururunu yaşıyorum. Çok rahat bir çevirisi olsa da kısacık bir cümlenin 3 satıra ayrılması kayn

İyi bir kaynak çıkınca çevirin daha iyi olabilü, diğer fansubun yaptığı gibi yapmayalım :P  Kolay gelsin İnci-çan :)

Posted Images

15 saat önce, Barış D. Baryshx yazdı:

İyi bir kaynak çıkınca çevirin daha iyi olabilü, diğer fansubun yaptığı gibi yapmayalım :P  Kolay gelsin İnci-çan :)

Diğer fansubu bilmem ama bugün Orhan ile birlikte bir kaynak bulduk. Herhangi bir sorun yok gibi duruyor. Tabii ufak tefek şeyler var kaynakta ama ben en az 10 kez kontrol etmeden, benim için özel olan bu movieyi elbette yayınlamayı düşünmüyorum. :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

9 dakika önce, Nones yazdı:

Diğer fansubu bilmem ama bugün Orhan ile birlikte bir kaynak bulduk. Herhangi bir sorun yok gibi duruyor. Tabii ufak tefek şeyler var kaynakta ama ben en az 10 kez kontrol etmeden, benim için özel olan bu movieyi elbette yayınlamayı düşünmüyorum. :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

İiiii desu ne, seni bu yolda destekliyorum :P ganbatte ne ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 günümü ayırdığım, duyurulmaya başlandığı andan itibaren gözüm olan bu movieyi tamamlamış olmanın gururunu yaşıyorum.

Çok rahat bir çevirisi olsa da kısacık bir cümlenin 3 satıra ayrılması kaynakta en sevmediğim şeydi. Bir de çıkan her seste ayrılan satırlar vardı elbette. Son olarak, işitme engelli kızımızın bozuk cümlelerini, hem bozuk hem de okunaklı nasıl bozabilirim adlı Türkçe'mizi katlettiğim çalışmam için herkesten özür diliyorum.

Her neyse...

Koe no Katachi Movie Eklenmiştir. İyi Seyirler, İyi Arşivler. :victory:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.