Jump to content

[Web Novel] Çevirisi Sitesi - Novelgunleri

T4icho

Recommended Posts

[Web Novel] Çevirisi Sitesi - Novelgunleri

Bazılarınız beni turkanimedeki Major çevirilerinden tanıyor. Kısa bir süreliğine de olsa yaklaşık 70-80 bölümlük bir anime çevirmişliğim mevcut. Şu anda ise, 2016'nın Aralık ayından beri açmış olduğum novelgunleri.com adresinde çeviri yapmaktayım. VRMMORPG konulu Zhan Long, fantastik ve aksiyon ağırlıklı Desolate Era ve bunun gibi bir çok seriyi çeviriyoruz. Yaklaşık 1000-1500 bölümlük toplam çevirimizde, 3-4 milyon kelimelik roman sizi bekliyor. Uzun soluklu bu yolculukta, günlük 9-10 bölüm çeviri yapmaktayız. Bize katılmak ve Çin Web Romanları'nın sonsuz dünyasına adım atmak istiyorsanız, hemen sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Keyifli okumalar ve iyi akşamlar efendim...

Simdiye kadar hiç novel okumamıs olan arkadaslar için noveldan bahsetmek istiyorum arkadaslar novellar animelerde bulunmayan çok büyük dünyalara sahip seriler özellikle sitede popüler olan oyun animelerinden sao aslında nir noveldır ve aslında anca ortalama düzelde bir novel eder novel günleri sitesinde bulunan Zhan Long adlı seri oyun temalı ve sao'dan çok daha iyi bir seridir okumanızı tavsiye ederim

Guest Pelin

Sitenizi çok beğendim cidden her şey el altında ve sakin geldi.. -bana göre-,-- :D hele yandaki tablo en sevdiğim oldu :D ne zaman ne gelecek, kaç günde kaç bölüm gelir filan yazıyor. *-*  Emre'nin yazısını görünce girip bakmak istedim konuya okuyucunuz olacağım, teşekkürler hepinize emekleriniz içiin. xD

• 3 months later...
  • 2 months later...
  • 7 months later...