Jump to content

Türk Anime TV !!! (Anket)

SelinYuuki

Önerilen İletiler

Kurallarda benim katılamayacağım hususunda bir not görmediğimden katılayım dedim :)

1 ) Nasıl keşfettime gelirsek kısaca şöyle;

Genelde yabancı anime sitelerini güncel animeleri takip etmek adına takip ederdim. Çünkü Türkiye'de bu işle ilgilenen pek online anime sitesi yoktu en iyi yapan site sadece One piece, Naruto ve Bleach'i güncel veriyordu. İşsiz bir şekilde evde oturuyorum kriz dönemine denk geldiği tarihlerde işten çıkarılmış aylak aylak evde yatıyor tek sevdiğim şey olan animeleri takip ediyordum. Online anime izleme sitelerinin birinden anime takip ederken birşey dikkatimi çekmişti Türkçe anime yayınladığını söylediği halde ne facebook sayfasında ne de başka bir yerde Türkçe yazılan yazılara cevap verilmediğini üstüne yorumların silindiğini farkettim. Biraz milli duygularla birazda aşağılanmanın verdiği acıyla 1 gecede ortaya Türk Anime TV'yi çıkardım (Sitenin sahibinin Türk olduğunu sonradan öğrendim tabi.). Sabah kardeşimi çağırdım garibim askerden geleli 1 hafta olmuş uykulu uykulu yanıma geldi komutanı seslendi sanmış :) siteyi gösterdim basit bir sistemdi ama işlevseldi yardımını istedim ve animeleri eklemeye başladık. Başta amacımız varolan tüm animeleri eklemek ve insanları bu konuda bilgilendirmekti daha sonra geliştirmeye başladık tabi bu gelişim bizim adımıza kötü oldu ama bir kez başlamıştık geri dönemeyecektik artık. (çok video olması beraberinde bir çok sorunuda getirdi.) biraz yabancı sitelere özenerek güncel animeleri paylaşmaya başladık sonuçta yabancı siteler gibi Türkiye'de de çeviriliyor veya fansubu yapılıyordu yeni çıkan animelerin. (Takip etmeyen online izleme siteleriydi yani.) Kısa kesecektim sözde uzun oldu biraz :) neyse buradayız şu an.

2 ) İzletmese dahi animenin çevrilmiş olduğunu anlatması diğer ikisini pas geçeyim :)

3 ) Tabii ki Türk Anime TV :)

4 ) Liste uzun pas geçelim :)

5 ) Vipper'dir şu an :)

6 ) Deyim yerindeyse tam yerine rast geldik. Fikrim yok :)

7 ) Sıkça Sorulan Sorular es geçilmemesi gereken konu bence :)

8 ) Beğendim beğenmesem yazmazdım :)

9 ) Bilmem pek paylaşmadım sanırım :)

10 ) Kim verdi şu -6 Repi çıksın ortaya !? :)

10. Soruda Koptum Ya Helal Be Aziz Abi :D :D :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 79
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Kurallarda benim katılamayacağım hususunda bir not görmediğimden katılayım dedim :D 1 ) Nasıl keşfettime gelirsek kısaca şöyle; Genelde yabancı anime sitelerini güncel animeleri takip etmek adına taki

Selam.. Ben direk konuya gireyim; Aslında bu konuya bir yarışma da denebilir, şu soruları cevaplamanızı istiyorum. 1 ) Türk Anime'yi nasıl keşfettiniz? 2 ) Sitenin en sevdiğiniz 3 özelliği hangisi?

1 ) Bleach i ararken yetersiz bi dünya siteden bezmiş bi arayayış içersindeyken şans eseri buldum kaç defa kapansada bi daha dönüp hiç başka bi siteye bakmadım 2 )     1. Özelliği vidyo çözünürlüğü

1 ) aslında o beni kesfetti :) saka bi yana  ben ole nete dolasırken  bi anime geldi aklıma onu ararken  kesfetim ve hala burdayım .D

2 ) bence izlemeside ceviriside keyifli ayriyetten bişeyler de öretio forummu takip ediom her gun yeni bi konu ve yeni bi seyler

öreniyorum bunedenle 1 numaralı anime yeri bence :D

3 ) Tabii ki Türk Anime TV

4 ) butun anime leri izlemis olsam da gene yenileri geldigi için sıkılma derdi yok :D

5 )bence vipper ve 3n4bL32si  de elinden gelenin en iyi sini yapıolar bundn le herzmn turk anime tv

6 ) deneyim bence uzun zmn alan bi kavram bu ndn le kodro bakımından deneyim super bence

7 )aslında sıkca sorulan lar genelde bi sorun oldumu sorulan sorular  ya link kırık olur yada video hata verir bu gibi durumlarda soru sorulur

8 ) valla bence en iyi lerden biri online sitelerden he beyendinizmi die sorarsanız tabikide ileirsini de gormek isterim

9 ) aslında ben herkesle paylastım ama kimi leri cizgi  film gozuyle bakıo ondan pek fazla kitleye ulasamadım

10 ) herkes kafasına gore takılır bende ole ama hepimizin ortak yanı  aynı sitede farklı anime izlesekte muhabbet  sohbet edip bu  catı altında birlestigimiz içiin turk anime tv yi turk anime tv yapan budur bence tabi:D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1.Valla hatırlamıyorum :)

2.Bir türk sitesi olması,formunun olması ve tabiki de naruto :D

3.Aklıma gelmedi :D

4.Yeni üye olduğum için bilmiyorum (yada kendim) :D

5.4 te verdiğim cevabın aynısı :)

6.İyi birine benziyor :) yada 4 ve 5 verdiğim cvp ın aynısı :)

7.Sitede yayınlanmasını istediğiniz animeler ah bide yayınlasalar :) :) :)

8.Yeni konular açman dileğiyle...

9.Daha açmadığım için sevemiyorum :)

10.Hangi animelere türkçe dublaj yapmamızı istersiniz...Kabul ediyorum bu biraz uçuk oldu :) :) :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 ) Bilmem

2 ) Fanart, Çok Farklı üyelerin bir arada olması, güzel etkinliklerin olması.

3 ) aceanime :D

4 ) Liste kabarık hiç açmayalım

5 ) No comment

6 ) iyi sitenin hakkını veriyor

7 ) hatırlamıyorum

8 ) idare eder

9 ) yararlı olduğum tüm konuları seviyorum(not: yararsız konu açmadım):D

10 ) Hiçbirşey

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

1.Arkadaşım önerdi.

2.Hangi animeyi ararsan var.

3.Şu anki isim en iyisi olduğundan aklıma gelmiyor daha iyisi :D

4.Çoğu üyeyi seviyorum Lynx ,Hitsugaya ,Ace,Pyskhe ve tabi yöneticiler :D

5.3n4bL3

6.Çalışkanlar ve yüreklerini koydukları belli bu işe sağolsunlar :D

7.Anime Tanıtım ve İncelemeleri bölümü

8.Beğendim.

9.Gintama ( ilk açtığım konu  :'( )

10.Hangi anime karakteri olmak isterdin ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

1- Narutoyu ararken .

2-Kaliteli videolar uzun anime arşivleri & site kalitesi

3- TRAnime olsa gerek isimler aynı zaten :D

4- Hemen hemen herkez.

5- Schenizel.

6- Çok iyi biri siteyle iyi ilgilenıyor çok caba sarfedıyor site için elinden geleni ve her türlü yardımı edıyor kendisi çok iyi biridir :D

7-Online upload bölümü  ;D

8-Beğendim

9-2012 yılı gelecek mangalar vb.

10-Senın yazdıgın soruya benzerdi herhalde :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Ben sadece tek bir eleştiride bulunacağım oda profil sorunu. Bazen profilimde mesajlarımı yada iletilerimi veya iletilerime gelen cevapları hızlı görmek istediğimde genelde bu komut geçici olarak devre dışı gibi birşeyler yazıyor. Her zaman demiyorum ama özellikle forum içi arama yaparken bu sorunla çok karşılaşıyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.