Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
SmeeGO

Tanışma Kaynaşma

Recommended Posts

Tanışma Kaynaşma

Merhaba arkadaşlar Ben Oğuz Denizli de mühendislik okuyorum 20 yaşındayım ilk anime serüvenime bundan 4 yıl önce bir akşam vakti kanalları gezerken animez adlı kanalda Naruto ile karşılaşmam sonucu oldu. 4 yıldırda kesintizi bir çok anime izler oldum. Aranızda bulunup bu efsanevi dünyanı keşfettiğim için şanslı olduğumu düşünüyorum. Tekrar hepinize selamlar birlikte nice efsanevi animeler izlemek dileğiyle :)

PS: Hayırlı Ramazanlar

Hoş geldin Oğuz =) Ben de Narutoyu ilk başta Animezde izlemiştim =) Şimdi türkanimeden devam ediyorum izlemeye =) 120lerdeyim.

Author of the topic Posted
7 saat önce, Luchia Nanami yazdı:

Hoş geldin Oğuz =) Ben de Narutoyu ilk başta Animezde izlemiştim =) Şimdi türkanimeden devam ediyorum izlemeye =) 120lerdeyim.

:D çok severek ayrılamayacağın bir seri olduğu üzerine garanti verebilirim :) 800 bölümün hepsini + 8 tane filminide kaç kere izledim sayamam :D heyecanla devam etmen dileğiyle :)

17 dakika önce, £ɱŔ£Қה¥Ŕ yazdı:

Hoş Geldin.

Güzel resim  :D hoşbuldum 

2 saat önce, SmeeGO yazdı:

:D çok severek ayrılamayacağın bir seri olduğu üzerine garanti verebilirim :) 800 bölümün hepsini + 8 tane filminide kaç kere izledim sayamam :D heyecanla devam etmen dileğiyle :)

Oo sen bitirmişsin o.O Filmlerin hepsini ben de izledim ama animede gerideyim biraz ^^' Mangasını bitirmiştim ama

5 dakika önce, Luchia Nanami yazdı:

Oo sen bitirmişsin o.O Filmlerin hepsini ben de izledim ama animede gerideyim biraz ^^' Mangasını bitirmiştim ama

:D biraz bağımlılık etkisi nedeniyle oldu :D böylesi daha iyi emin ol yavaş yavaş izle bitince bi boşlukta kalmışlık hissine kapılık bazı bölümleri tekrar tekrar izleyebilirsin :D 

Valla 700ü aşkın bölümü tekrar izleyebileceğimi sanmıyorum ^^'Gintamayı bile izlemedim =D izlemediysen Gintama öneririm ^^ Efsane seridir =D

Merhaba ben Efe 16 yaşında denizcilik okuyorum istanbulda. İlk animeme  bundan 2 sene önce başladım o anime ise one piece idi ama ben bu güzide animeyi 96 da bırakıp tokyo ghoulu 3 kere bitirdim ve bunu yazarken 4 e başlamayı planlıyorum bu arada siz bana burdan güzel animeler önerirseniz sevinirim burda olmayı seviyorum hayırlı ramazanlar

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...