Jump to content

Selam

teodoro

Önerilen İletiler

Selam

öncelikle merhaba kullanıcı adım teodoro olmasına karsın ismim türker yaşım 20 noktalama işaretleri kullanmayı cok sevmem o yüzden dümdüz yazıcam buraya da kafamı rahatlatmak için birazda en azından coğu kişiyle paylaşmadıgım düşüncelerimi paylaşmak için yazıyorum 7 sene öncesinde animeyle tanıştım tabiki animez de yayınlanan animelerle birlikte o zamanlar çok konuya hakim olmasamda animezde çıkan çoğu seriyi yavas yavas izliyordum animeleri sık sık izlememin vesileside lise birinci sınıfta platonik sevdiğim kıza açılıp ancak karşılık bulamamın sonucunda kafamı dağıtması amacıyla baska bir sey düşünmemek ve kafamı meşgül etmesi ile başladım ki öyle de oldu biraz bilgi birazda espritüellik katmış olsa ki hayatımı izlediğim animelerdeki karakterler şekillendirdi hatta beni ilk sınıfta red eden kızla flört etme ve onu tercih etmeme konumuna bile geldim tabi çok büyük bi başarı sayılmasa bile insanlarla iletişimime katkısının oldugunu inkar edemeyecegim. o kız sayesinde anime ile tanıştım ve bu benim gercekten hayatta keyif aldıgım bir şeyin oluşmasını sagladı şimdilerse ise yeni dönem cıkan serilerinden pek hoşnut olmadığımı da belirtmek isterim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Nones locked this konu
Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.