Jump to content

Türkçe dublajlı izlemek isterdim dediğiniz anime varmı? (ANKET)

Shoryuken.M

Arkadaşlar aşağıdaki animelerden en çok hangilerini türkçe izlemek isterdiniz?  

1. 1. Arkadaşlar aşağıdaki animelerden en çok hangisini türkçe izlemek isterdiniz?

• Naruto
      1
    • Bleach
      0
    • One Piece
      2
    • Fairy Tail
      0
    • F.M.A
      1
    • Death Note
      2
    • D.Gray-man
      2
    • Dragon Ball (Devam serisi)
      0
    • Claymore
      0
    • Vampire Knight
      1
    • Code Geass
      0
    • Beelzebub
      1
    • Gintama
      0
    • Digimon (Devam serisi)
      0
    • Bakuman
      0
    • Elfen Lied
      0
    • Lovely Complex
      0
    • Kaichou Wa Maid-Sama
      0
    • Another
      0
    • Mirai Nikki
      0

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Arkadaşlar birde aklıma gelmişken şunu sorim bu animex tv death note f.m.a falan yayınlanıcak deniyodu bunlar dublajlımı olacak yoksa alt yazılımı veya yayınlanmaya başladılarmı kanal şifreli olduğundan son durumu bilmiyorum interrnette de fazla bilgi bulamadım sizlerden bilen varmı acaba...

bilmiyorum ama animex in şifreli yayın yapması çok üzdü beni :D ah azizim tv dsmartlılara güzel :D

D-Smart varda ne oluyor Günde 4 kere aynı bölümü veriolar + haftada 3 tane yeni bölüm veriyorlar - sonra bik bakmışsın başa sarmışlar 

Rintintin çıkıo ara sıra - gece yarısı Samurai 7(dublaj adam öldürür) - Hellsing(dublaj fena alucardın sesi on numara) sonra reklamlarda çıkıo bleach - d-grayman - FMA - vs.yakında! hala reklamda veriyorlar yaza doğru geçiş yaparlar belki vermeye ama bu kanal tutmadı gibi bence utanmasalar bugs bunny'yi,tomve jery'yi verecekler,Alt yazısı hazır zaten bas dibine animenin yayın haklarında sorun yaşıyorlarmış galiba

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

D-Smart varda ne oluyor Günde 4 kere aynı bölümü veriolar + haftada 3 tane yeni bölüm veriyorlar - sonra bik bakmışsın başa sarmışlar 

Rintintin çıkıo ara sıra - gece yarısı Samurai 7(dublaj adam öldürür) - Hellsing(dublaj fena alucardın sesi on numara) sonra reklamlarda çıkıo bleach - d-grayman - FMA - vs.yakında! hala reklamda veriyorlar yaza doğru geçiş yaparlar belki vermeye ama bu kanal tutmadı gibi bence utanmasalar bugs bunny'yi,tomve jery'yi verecekler,Alt yazısı hazır zaten bas dibine animenin yayın haklarında sorun yaşıyorlarmış galiba

looney tunes a haksızlık etme :D hala da izlerim dehşettir. ama haklısın anime kanalında yeri yok :D madem yayın haklarında sorun yaşayacaklar niye baştan bu işe girmişler ki
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eğer bu animeler yayınlanıcaksa ve naruto gibi alt yazılı olacaksa bana göre bir anlamı olmaz birde ikide bir başa sarıp yayınlamaya devam ederlerse anca küçük çocuklar bakar zaten...

Hayır yok:D İngilizce yada Almanca dublaj olsa dediğim oluyor ama Türkçe yok sanırım:D

Almanca bana göre çok kaba bir dil izlermisin desen ancak mecburiyet ten olur :D tabi dili bilip te izliyosan ona birşey diyemem...
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eğer bu animeler yayınlanıcaksa ve naruto gibi alt yazılı olacaksa bana göre bir anlamı olmaz birde ikide bir başa sarıp yayınlamaya devam ederlerse anca küçük çocuklar bakar zaten...Almanca bana göre çok kaba bir dil izlermisin desen ancak mecburiyet ten olur :) tabi dili bilip te izliyosan ona birşey diyemem...

bilmeden izlenirmi almanca dublaj?:D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.