Jump to content

TurkAnimeTv Whatsapp Grubu!

gingaekickoff

Önerilen İletiler

TurkAnimeTv Whatsapp Grubu!

TurkAnimeTv'nin whatsapp grubu varmı varsa beni alırmısınız? eğer yoksa izin alıp whatsapp grubu açacağım bana ulaşmak için iletişim e posta adresim ; [email protected] 'dan bana ulaşabilir şikayet yada isteklerinizi bildirge bilirsiniz admine buradan saygılar ban ise kaldıracam herkese sevgi saygılar turkanime TV üyeleri 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Siteye ait bir whatsapp grubu yoktur. Arada birkaç tane whatsapp grubu oluşturmak isteyen girişimci çıkıyor ama grupların çok tuttuğunu sanmıyorum.

Kaldı ki site yönetecilerinin haberi dahilinde olmayan bir oluşuma TürkAnimeTv ismini vermek ne kadar doğru?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şimdi ne olursa olsun tanımadığımız kişilere tel numarası vermek istenilen bir durum olmadığı için, wapp grupları tutmuyor onun yerine line yine benzer bir uygulama ancak telefon numarası göstermek zorunlu değil onun gibi bir şey kullanılıp anime-manga odaklı bir grup oluşturulabilir eğer böyle bir şey organize etmek istiyorsan ancak amygirl dediği gibi türkanime değil de animeseverler tarzı bir isimle olması doğru olur

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bence boş bir istek . Yani inan o kadar cok grup var ki telefonda 5000-10000 mesaj 1 tanesine bakamıyorum. ki anime icin gereksiz değil mi forum neyimize yetmezki :) düşünceli olduğun için teşekkür ederim . ama gercekten biraz zor. Facebook instagram  ve twiter hesapları var diye biliyorum . onlarda kafi gelebilir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.