Jump to content
Türk Anime TV Forum
Amygirl

Disqus Banları Hakkında Bilgilendirme

Önerilen İletiler

TürkAnime.Tv Site yorumları Disqus sistemi üzerinden yürütülmekte olup bu sistemin kullanıcıları, anime ve bölüm altlarına yorumda bulunurken aşağıda belirtilen kurallara uymak zorundadır. Bu kurallara uymayan kişiler tespit edildiği an TürkAnime.Tv disqus sisteminden banlanır ve buradaki tüm iletileri silinir.

 

1) Kullanıcılar, anime ve animenin bölümlerinin altına animelerle ilgili spoiler verirken spoiler butonu kullanmak zorundadırlar. Spoiler uyarısı vererek de olsa spoiler butonu dışında spoiler içeren ileti atmak yasaktır. Disqus iletisi yazarken spoiler butonunu şu şekilde oluşturabilirsiniz:

gWy8J3.png

2) Yorumlar içinde başka disqus kullanıcılarına, animeye, anime yapımcılarına hatta karakterlere hele hele çevirmen ya da çeviri gruplarına hakaret etmek, küfür etmek katiyen yasaktır.

3) Bölüm altı seviyesiz tartışma yapmak, TürkAnime.Tv sitesinin kalitesini düşürücü muhabbetlere girmek yasaktır.

4) Özellikle popüler seriler altındaki ilk yorum atan kişi olayım ya da ileti sayım artsın derdinde olup "İlk yorum zaaaaaa" "nokta" "sdjdfhdsjjs" gibi anlamsız iletiler atan kişiler bunu yapmamaya özen göstermelidirler. Aynı kişiler tespit edildiğinde siteden uzaklaştırılır.

5) Her türlü erotik ve pornografik içerik, karakterlerle ilgili ilginç fantezileri yorumlara dökmek yasaktır.

6) Anime ya da bölüm altlarına "Bunu izleyeceğinize gidin ... izleyin" gibi ibarelerle insanlara +18 içerikli anime önermek, insanları yanlış yönlendirmek yasaktır. Türkanime.Tv kullanıcı yaş grubu aralığını göz önünde bulundurup elimizi vicdanımıza koyalım.

 

Not: Küfür ve spoiler sebebi ile banlanmış kişilerin banı asla açılmayacaktır.

 

Bunun dışında:

***** Şikayet sistemi aktiftir. Bölüm altı yorumlarda sizi rahatsız edecek spoiler ve küfür gördüğünüzde disqus yetkililerine ulaşıp var olan kural ihlalinin olduğu bölüm linkini ve hesap adını belirterek şikayet edebilirsiniz.

***** Banlanmış kişiler ise banları hakkında disqus yetkililerine güzel bir uslup kullanmak şartı ile ulaşabilirler.

***** Disqus Yetkilileri ve Site Yöneticisi ihtiyaca yönelik kurallarda değişiklik yapabilir. Değişiklikler buradan duyurulacaktır.

Disquss Yetkilileri: Feeling7d, KuramaUN, SweetParade, Maestro013( Disqus kullanıcı hesap ismi: Ogün Çetiner) ve Baryshx'tır.

Disquss yetkililerine aynı nicknamelerle hem TürkAnime.Tv forum sitesinden hem de chatangodan özel mesajla ulaşabilirsiniz.

 

Genel Uyarı: Foruma açılan kişisel "Disqus Hesabım Ban Yedi" içerikli konular yetkililerce uyarısız silinecektir.

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ilk animeye başladığımda, anime altı yorumları (Disqus) çok fazla spoiler içeriyordu. İnşallah bu onların sayısını azaltır biraz...

 

DaytonBrix tarafından düzenlendi
Forum Kuralı 11'e uymuyor.

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Amygirl, 19.06.2017 - 11:54 yazdı:

Not: Küfür ve spoiler sebebi ile banlanmış kişilerin banı asla açılmayacaktır.

 

SiyahDranza, 12 dakika önce yazdı:

Sonunda kendimizi affettirmek için bir şansa sahibiz ha neden ban yediğimi de bilmiyorum gerçi newyse yapmışızdır bir yanlış elbette Yetkililerden birini bulayım da affettiriyim kendimi :onion_yep_by_7anime7drawer7:

 

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bu konu hakkında çok şey yazmak isterim ama olmaz yaş kitlesi giderek aşağı doğru gitmekle birlikte atılan yorumların kalitesi seviyesizlikleri de cabası herkes daha dikkatli olmalı sürekli spoiler verenlere lütfen kendinize saklayın lütfen 

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

  • Bu sayfadaki üyeler   0 üye

    Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok

×