Jump to content

Bolaykim o.O Fan Sub

bolaykim

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 350
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba Arkadaşlar, Gruptan azıcık bahsedeyim isterseniz. İlk çalışmalarıma 2008'in sonlarına doğru başladım ve baya amatör çalışmalardı ama yıllar geçtikçe tabi çalışmaların kaliteside artıyor. Fan

Selamlar!    Söz verdiğimiz gibi Bolaykim o.O Fan Sub tam kadro karşınızda :) Bu videoda 2013-2014 sezonunda gelecek animeleri, grubu veya çevirceklerimizi gözetmeksizin tartışmaya çalıştık, tabiki

5 yıl olmuş artık bir tanışalım :)   İyi günler herkese :)

• 3 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 7 ay sonra...

Vuhuhuhuu. Sizi sitede gorunce cok seviniyorum yahu. :D 2008'den beridir de :o birakmamissiniz. Devamini diliyorum, kolay gelsin ve simdiye kadarki calismalariniz icin tesekkurler ^~^

Çok teşekkürler, sürekli düzenli çeviri yapıp veremiyor olsamda ( özellikle son aylarda ) evet 2008 kuruldu fan sub :) Zaman buldukça seri alamasam bile klip, film vs çalışmalarla devam etmeye çalışıcam :)

Emekli mi oldun Eren :ragecomic25:

İş dolayısıyla son zamanlarda hiç siteye bakamıyorum. Kış uykusundayım diyelim :P ( kendimi ayıya benzetince biraz garip oldu ama olsun... xD )

Tekrar çalışmalarınızı görmek mutlu etti, iş dolayısı ile bıraktığınızı sanıyordum sizin gibi kaliteli iş yapan kişileri bu camiada bulmak zor emekleriniz için teşekkürler  :head2:

Güzel yorumun için çok teşekkürler ^_^ Tamamiyle bırakmadım, dediğin gibi iş dolayısıyla 2. plana attım. Adam gibi bir düzen kurduktan sonra tabiki devam edicem :) Arada böyle ufak şeyler de yapmayı planlıyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.