Jump to content
Türk Anime TV Forum
bolaykim

Bolaykim o.O Fan Sub

Önerilen İletiler

Vuhuhuhuu. Sizi sitede gorunce cok seviniyorum yahu. :d 2008'den beridir de :o birakmamissiniz. Devamini diliyorum, kolay gelsin ve simdiye kadarki calismalariniz icin tesekkurler ^~^

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Tekrar çalışmalarınızı görmek mutlu etti, iş dolayısı ile bıraktığınızı sanıyordum sizin gibi kaliteli iş yapan kişileri bu camiada bulmak zor emekleriniz için teşekkürler  :head2:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Vuhuhuhuu. Sizi sitede gorunce cok seviniyorum yahu. :D 2008'den beridir de :o birakmamissiniz. Devamini diliyorum, kolay gelsin ve simdiye kadarki calismalariniz icin tesekkurler ^~^

Çok teşekkürler, sürekli düzenli çeviri yapıp veremiyor olsamda ( özellikle son aylarda ) evet 2008 kuruldu fan sub :) Zaman buldukça seri alamasam bile klip, film vs çalışmalarla devam etmeye çalışıcam :)

Emekli mi oldun Eren :ragecomic25:

İş dolayısıyla son zamanlarda hiç siteye bakamıyorum. Kış uykusundayım diyelim :P ( kendimi ayıya benzetince biraz garip oldu ama olsun... xD )

Tekrar çalışmalarınızı görmek mutlu etti, iş dolayısı ile bıraktığınızı sanıyordum sizin gibi kaliteli iş yapan kişileri bu camiada bulmak zor emekleriniz için teşekkürler  :head2:

Güzel yorumun için çok teşekkürler ^_^ Tamamiyle bırakmadım, dediğin gibi iş dolayısıyla 2. plana attım. Adam gibi bir düzen kurduktan sonra tabiki devam edicem :) Arada böyle ufak şeyler de yapmayı planlıyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş