Jump to content

Hey!

Haraguro

Önerilen İletiler

Herkese merhaba!

Sümeyye ben. 20 yaşındayım. Aslında uzun zamandır forumu takip ediyorum ama hesabı bugün açmak nasip oldu. Uzun süredir anime izliyorum. (Ama itiraf ediyorum ki animeye karşı büyük bir önyargım vardı bundan 5 sene önce falan) Yazın izlemek için de kendime bir anime listesi yapmaya çalışıyorum, aranızda yardımcı olmak isteyen olursa bana ulaşabilirsiniz. Memnun oldum. =^.^=

Bu arada herhangi bir yerde "Haraguro" isimli birini görürseniz büyük ihtimalle o benimdir. :D

Anlamı da kenarda köşede kalsın.:victory:

Alıntı

A haraguro character is one who has an outward appearance of being amicable, friendly, innocent, kind and/or refreshing, but uses any combination of the aforementioned traits to hide their real cruel, cunning, evil, manipulative, mean and/or sadistic side. 

Despite the negative connotation, not all haraguro are villainous or are sociopaths. Their motives vary very widely depending upon the character her/himself and the "seriousness" of the story. 

The term comes from the Japanese word, "Haraguroi (腹黒い)", which means "black-hearted; mean; scheming".

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 25
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

hoş geldin sümeyye kalıcı olursun umarım :)

Herkese merhaba! Sümeyye ben. 20 yaşındayım. Aslında uzun zamandır forumu takip ediyorum ama hesabı bugün açmak nasip oldu. Uzun süredir anime izliyorum. (Ama itiraf ediyorum ki animeye karşı büy

Hoş geldiniz, Sümeyye. Umarım forumda keyifli vakit geçirirsin. Yüzlerce anime var ve sadece bazıları çevirilmiş. Yine de seçeneklerde bir o kadar çok. O kadar anime içerisinde zevkinize veya psikoloj

Hoş geldiniz, Sümeyye. Umarım forumda keyifli vakit geçirirsin. Yüzlerce anime var ve sadece bazıları çevirilmiş. Yine de seçeneklerde bir o kadar çok. O kadar anime içerisinde zevkinize veya psikolojinize uygun anime bulmak da bir o kadar zor. Ama bir o kadar da keyifli ve kaliteli animeler var. Memnun oldum, şahsen. Kalıcı olmanız dileğiyle; iyi forumlar ve iyi seyirler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Olrich, 1 dakika önce yazdı:

Hoş geldiniz, Sümeyye. Umarım forumda keyifli vakit geçirirsin. Yüzlerce anime var ve sadece bazıları çevirilmiş. Yine de seçeneklerde bir o kadar çok. O kadar anime içerisinde zevkinize veya psikolojinize uygun anime bulmak da bir o kadar zor. Ama bir o kadar da keyifli ve kaliteli animeler var. Memnun oldum, şahsen. Kalıcı olmanız dileğiyle; iyi forumlar ve iyi seyirler.

Çok teşekkür ederim, anime tavsiyesi için de yeni bir içerik açarım sanırım bi' ara zaten. Ben de memnun oldum, size de iyi forumlar.^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.