Jump to content
Türk Anime TV Forum
KuramaUN

( 12 / 12 ) Nana Maru San Batsu

Önerilen İletiler

karadevil52, 21 saat önce yazdı:

nan maru yine geçmi gelcek 4-5 toplu gelcekmi acaba :D teşekkürler elinize sağlık  1 ağustos gibi bölümler gelcek demiştinizde :D 

Bugün 4. bölüm gelecek.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

O zaman ingilizce olarak izleyebilirsiniz. Geldiği gibi çevirme zorunluluğumuz yok. Bizler de insanız ve herkesin özel işleri olabilir. Bu noktada buna saygı göstermek veya göstermemek sizin karakterinize kalmaktadır.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
KuramaUN, 46 dakika önce yazdı:

O zaman ingilizce olarak izleyebilirsiniz. Geldiği gibi çevirme zorunluluğumuz yok. Bizler de insanız ve herkesin özel işleri olabilir. Bu noktada buna saygı göstermek veya göstermemek sizin karakterinize kalmaktadır.

kardeş bak ben hemen bölüm gelsin demedim gördüğün gibi sadece çıkcak dedim çevirmen de yazdığı yazıda gelcek demişti ona binaen dedim :D vede izlerimde okadar sert bir dille yazman gerekmezdi  

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bölümler 600 satirdan oluşuyor ve içinde bir cok bilgi yer almakta. Bu yüzden ağır ilerliyor ve kendisinin ilgilenmesi gereken bazi özel isleri var. O gün gelecek demedi o günden itibaren gelmeye başlayacak dedi. Sert bir üslubum yok herkese anlayacağı dilden konuşuyorum o kadar. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş