Jump to content

Önerilen İletiler

Herkese iyi günler dilerim yaklaşık 1 hafta önce youtube üzerinden nightcore müzik kanalı açtım :music-smiley-004:şuanlık 29 video yayınlamış bulunmaktayım ayrıca bir abonem var( o ben değilim :smiley2:

Türkiyede nightcore dinleyen insan yada yayınlayan kanal sayısı çok yok bu sebepten dolayı kanalı ingilizce kullanıyorum ama yorumlarda  kişi hangi dilde yazı yazarsa o şekilde cevap vermey çalışıyorum eğer tükçe nightcore kanalına destek vermek isteyen olursa kanalıma beklerim. Farklı dillerde ve tarzlarda müzikler atmaya calışıyorum. (mesela; rusca,ingilizce, türkçe şimdiye kadar attıklarım) tabi herkese uygun türde müzik bilemiyeceğimden  bu konuda yardım gerekiyor nightcore olarak dinlemek istediğiniz   istediğiniz herhangi bir müzik yada müzikleri buradan yada kanalımın yorum kısmından yazarak bana bildirebilirsiniz mümkün olan en kısa sürede yayınlamayı çalışacağım ( tabi telif yemezse:2:

Desteklerinizi bekliyorum

Kanalım:music-smiley-004:

https://www.youtube.com/channel/UC16fpMtYRfnTIzhDO4RQwSg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

chaica Neko, 4 saat önce yazdı:

bir zamanlar bende yapmıştım senin görsel açıdan eksiğin var ama örnek olarak bir tane bırakayım sana 

evet haklısın görsel açıdan eksiklerim var ama ben biraz sade olsun diye çok birşey yapmadım şuan ama ilerde amazing nigtcore kanalı gibi yapmayı düşünüyorum görselliği bide lyrics de ekliyeceğim ama küçükte olsa bir kitleden sonra yapmayı düşünüyorum 500-1000 arasında

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.