Jump to content
Türk Anime TV Forum
DRAGONNA

Merhaba c:

Önerilen İletiler

Pryda, 18 dakika önce yazdı:

Hoş geldin, ben de bir iki yıldır aktif değildim aklıma esti bakıyım dedim foruma hala eski tasarımda falan takılı kalmışım kendimi yepyeni bir yere girmiş hissediyorum :D

Hoş buldum, ben de o zamanlarda üye olmuştum aslında ama onun şifresini unutunca işte, yeni site yeni Sena oldu anlayacağın :haha-milk-bottle-emoticon:

Amygirl, 11 dakika önce yazdı:

Sena yeni TAÇE çevirmenlerimizden birisi sanırım. Hoş geldin Sena :thank_you__onion_by_elcerbero:

Hoş buldum, henüz resmi çevirmen değilim ama niyetim o yönde tabii :loveloveplz:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
DRAGONNA, Bir saat önce yazdı:

Hoş buldum, ben de o zamanlarda üye olmuştum aslında ama onun şifresini unutunca işte, yeni site yeni Sena oldu anlayacağın :haha-milk-bottle-emoticon:

Eski nickin nemesis olabilir mi ? :confused-milk-bottle-emoticon:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Pryda, Şimdi yazdı:

Eski nickin nemesis olabilir mi ? :confused-milk-bottle-emoticon:

Hiç hatırlamıyorum ki. Anime indirebilmek için abidik gubudik bir şeyler yazmıştım ben ama büyük ihtimalle Nemesis değildir :haha-milk-bottle-emoticon:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
DRAGONNA, Bir saat önce yazdı:

Hiç hatırlamıyorum ki. Anime indirebilmek için abidik gubudik bir şeyler yazmıştım ben ama büyük ihtimalle Nemesis değildir :haha-milk-bottle-emoticon:

Anladım Sena diye biri vardı o nickte sanırım belki tutturum  dedim :58f2813f6853a_CupOfCoffeeWithFoot:   

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Barış D. Baryshx, 5 dakika önce yazdı:

Avatarındaki resim senin mi:onion_gomen_by_7anime7drawer7:hoşgeldin bu arada, daha önce bir Sena daha vardı çevirmen 

Hayır değil, hoş buldum bu arada :3

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Barış D. Baryshx, 1 dakika önce yazdı:

Hayal kırıklığına uğrattın beni Sena:panda-07: Şaka şaka, neyse keyifli forumlar:nyappyderpplz:

Ne diye hayaller kurduysan ashjfkdsfjk Sana da keyifli forumlar c:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok

• Yeni Oluştur...