Jump to content

Dünya aslında çok net imiş...

sShoguNn

Önerilen İletiler

Aylar önce forumun chatine ilk geldiğim zamanlarda yazmıştım chatte takılanlardan belki hatırlayanlar olur ben yıllardır miyopum ve uzağı çok kötü görüyorum.

Daha o zamanlardan bana doktora git demişlerdi chatten bende üşeniyorum felan demiştim.

İşte aylar sonra gittim bugün gözlük aldım ve inanamadım...

Dünya aslında çok netmiş...

Uzaktaki yazıları okumayı bırakın, gece gökyüzüne bakınca bile normalde gördüğümden daha fazla yıldız gördüm az önce :shock2-onion-head-emoticon:

Gerçekten inanılmaz, görüşüm gerçek olamayacak kadar net, hala her şeyin bu kadar net olduğuna inanamıyorum :stoned-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 39
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Aylar önce forumun chatine ilk geldiğim zamanlarda yazmıştım chatte takılanlardan belki hatırlayanlar olur ben yıllardır miyopum ve uzağı çok kötü görüyorum. Daha o zamanlardan bana doktora git d

Bende miyopum ama gözlük vermediler.Nedeni ise gizli miyopmusum.Sağ gözüm 2 numara olmasına ragmen vermediler.Bir daha gidecem.Hayırlısı :D

Ben sana kıyamam    Göz kusuru olanların çoğu gözlük takıncaya kadar göz kusuru olduğunu bilmiyor.  Araba kullanırken bir araba takip mesafesinden takip ettiğim arabaların plakasını okuy

• Forum Admin

Ben sana kıyamam :thank_you__onion_by_elcerbero:

Göz kusuru olanların çoğu gözlük takıncaya kadar göz kusuru olduğunu bilmiyor. 

Araba kullanırken bir araba takip mesafesinden takip ettiğim arabaların plakasını okuyamıyordum. Gözlük alınca hayat değişti. Güneş gözlüğüne bile ihtiyaç duymuyorum :cheer2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Amygirl, Bir saat önce yazdı:

Ben sana kıyamam :thank_you__onion_by_elcerbero:

Göz kusuru olanların çoğu gözlük takıncaya kadar göz kusuru olduğunu bilmiyor. 

Araba kullanırken bir araba takip mesafesinden takip ettiğim arabaların plakasını okuyamıyordum. Gözlük alınca hayat değişti. Güneş gözlüğüne bile ihtiyaç duymuyorum :cheer2-onion-head-emoticon:

Eymi giril :happy-onion-head-emoticon:

Oha sende de mi aynı sorundan var? :admire-onion-head-emoticon:

Oha sende mi gözlük kullanıyorsun? :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

Evet evet ona benzer olarak bende yolculuk yaparken mesela kaç km kaldığını yazan tabelaları en yakın mesafeye gelene kadar okuyamıyordum.

Veeee şuan evin balkonundan bile aşağıdaki arabaların plakalarını okuyabiliyorum 4. kattan :cheer2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Amygirl, Bir saat önce yazdı:

Senin adına çok sevindim. İnşallah göz numaran daha da büyümez yerinde sayar :thank_you__onion_by_elcerbero:

Havuç ye havuç :yeah-milk-bottle-emoticon:

İnşallah ama bilmiyorum ki ya benimki ileriymiş zaten daha ne kadar ilerler ki? :crying3-onion-head-emoticon:

Uzun zamandır havuç yemiyorum aynen yemem gerekiyor aslında :uhuhuh-onion-head-emoticon:

Fumi, Bir saat önce yazdı:

Bende miyopum ama gözlük vermediler.Nedeni ise gizli miyopmusum.Sağ gözüm 2 numara olmasına ragmen vermediler.Bir daha gidecem.Hayırlısı :D

Çok acayip. Gizli miyopluk :pheew-crazy-rabbit-emoticon:

İlk defa gördüm :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoshirama, 3 saat önce yazdı:

Ben de ilk gözlük taktığımda öyle hissetmiştim. Arada kullanıyorum. Karşıdaki binaların hatlarının o kadar belirgin olduğunu bilmiyordum.

Evet kesinlikle bende karşı binaların ve aşağıdaki ağacın o kadar net olduğunu bilmiyordum ya :admire-onion-head-emoticon:

Kikuchi, 3 saat önce yazdı:

Hayırlı olsun aramıza hoş geldin :cool-onion-head-emoticon:Kaç numara ve gözlerini nasıl oydun :bye2-onion-head-emoticon::bye2-onion-head-emoticon:

Hoş buldum :cool-onion-head-emoticon: Numarayı bilmiyorum da 1.25 li 0.75 li bişeyler söylemişti doktor galiba tam hatırlamıyorum :D Çünkü birde numaraların yazdığı kağıdı gözlükçüde bıraktık :sweating-onion-head-emoticon: Nasıl olduğunu da bilmiyorum oyma işlemini yani yıllardır böyle :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.