Jump to content
Türk Anime TV Forum
Eolo-sama

( 02 / 24 ) Shoukoku no Altair

Önerilen İletiler

Resmi ekleyen

Anime Adı : Shoukoku no Altair

Anime Türü : Dram, Fantezi, Macera, Shounen, Tarihi

Bölüm Sayısı : 02 / 24

Yapım Yılı : 2017

Çevirmen : Eolo-sama

Düzenleme : Eolo-sama

Özet: Mahmut Tuğrul, Türkiye Askeri Devleti’nin Divan’ında görevli genç bir paşadır. Saldırgan Balt-Rhein İmparatorluğu’nun yarattığı tehdit yüzünden savaş bulutları Mahmut Paşa’nın ülkesinin üzerinde toplanmaktadır. Savaş yanlıları ve barış yanlıları arasında ikiye ayrılan Divan’a rağmen Mahmut Paşa ne pahasına olursa olsun barışı korumak için çalışmaya başlar. O antik dünyanın politikalarının derinlerine indikçe karşısına yeni dostlar ve düşmanlar çıkacaktır. Galip taraf kim olacak? Eğer savaş kaçınılmazsa Mahmut Paşa ne yapacak?

 

 
Klasör Linki

Gizlenmiş içerik
İçeriği görebilmek için yorum yazmanız gerekmektedir.

logo.png

 

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Taylan'ım yakışıklım kolay gelsin, sabırsızlıkla bekliyorum, güncel takip edeceğim nadir serilerden biri olacak gibi duruyor, ilk bölümü izledikten sonra daha netleşir sanırım bakalım nasıl bir anlatım ortaya çıkacak...

Gambaree :cheer2-onion-head-emoticon:

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

 Mahmut Tuğrul, Türkiye Askeri Devleti’nin Divan’ında görevli genç bir paşadır. Saldırgan Balt-Rhein İmparatorluğu’nun yarattığı tehdit yüzünden savaş bulutları Mahmut Paşa’nın ülkesinin üzerinde toplanmaktadır. Savaş yanlıları ve barış yanlıları arasında ikiye ayrılan Divan’a rağmen Mahmut Paşa ne pahasına olursa olsun barışı korumak için çalışmaya başlar. O antik dünyanın politikalarının derinlerine indikçe karşısına yeni dostlar ve düşmanlar çıkacaktır. Galip taraf kim olacak? Eğer savaş kaçınılmazsa Mahmut Paşa ne yapacak?

Oy oy kendi tarihi olaylarını bitirdiler bizimkine el attılar...Daha fazla olsa keşke...Harika iş çıkarıyorlar vesselam..:ahaaah-onion-head-emoticon:Emek verip paylaşım için arigatou Eolo-sama..:onion_gomen_by_7anime7drawer7:

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

  • Bu sayfadaki üyeler   0 üye

    Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok

×