Jump to content

( 26 / 26 ) Youkai Apartment no Yuuga na Nichijou

Sinsine

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 213
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Youkai Apartment no Yuuga na Nichijou Anime Türü : Yaşamdan Kesitler, Gizem, Doğaüstü Güçler Bölüm Sayısı : 26 / 26 Yapım Yılı : 2017 Çevirmen : Sinsine Düzenleme

1. Bölüm eklendi. İyi seyirler...

5. Bölüm eklendi. İyi seyirler...

Nones, 6 saat önce yazdı:

2 bölüm birden izleme keyfi :dancing-crazy-rabbit-emoticon:

2. bölümde bizim oğlanın da özel bir gücünün çıkmasına çok şaşırmadık elbette ancak çocuğun anne ve babasının ne iş yapıklarını özellikle merak ettim. illaki ilerleyen bölümlerde anime bu konuya değinecektir. Özellikle 2. bölümde merak ettiğim şey bu oldu.

3. bölüm doğurmakla anne olunmadığını ve hayvan deyip geçmemek gerektiğini, hayvanların bazı insanlardan daha insani duygulara sahip olduğunu gösteren harika bir bölümdü. Ve bir kadının kendi hayatını nasıl mahvettiğini de izlemiş olduk. Şahsen ders alıcı bir bölümdü.

Bu kadar sıcak ve güzel konulu iki bölümü izleyip günümü neşelendirdim. Bu yüzden animede emeği geçen Sine kuzuma teşekkür ediyorum. 4. bölümü sabırsızlıkla bekliyorum:embarrassed1-onion-head-emoticon:

Şahsen bu seride bu kadar duygusal bir bölüm olacağını hiç tahmin etmemiştim. Annelik üzerine yaptığın yoruma eksiksiz katılıyorum. Hayvanlarla ilgili konu burada temsili işlenmiş olsa da çoğu zaman bizden daha insan oldukları da acı bir gerçek. Esas oğlanın annesini özlediği sahnede de içim buruldu resmen :( Komediyle dramın bir arada işlenmesini sevdiğim için sanırım en beğendiğim bölümdü 3. bölüm :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.