Jump to content

( 26 / 26 ) Youkai Apartment no Yuuga na Nichijou

Sinsine

Önerilen İletiler

evet iki bölümdür anime gelmiyo neden günü pazartesi deniyo ama çarşamba-perşembe geliyo tmm sizinde bir özel hayatınız var ama  hani salı olurda çarşamba  diğer serileri ver,iyosunuz ama gününde buna niye değil teşekkürler  hani kötü bir niyetle değilde özel işleriniz felan olabilirde hep geç  geliyo çok nadir pazartesi veriliyo  teşekkürler elinize sağlık hani ne zaman geleceğinide bilelimde ona göre  soralım :D güzel bir dille

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 213
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Youkai Apartment no Yuuga na Nichijou Anime Türü : Yaşamdan Kesitler, Gizem, Doğaüstü Güçler Bölüm Sayısı : 26 / 26 Yapım Yılı : 2017 Çevirmen : Sinsine Düzenleme

1. Bölüm eklendi. İyi seyirler...

5. Bölüm eklendi. İyi seyirler...

karadevil52, 4 saat önce yazdı:

evet iki bölümdür anime gelmiyo neden günü pazartesi deniyo ama çarşamba-perşembe geliyo tmm sizinde bir özel hayatınız var ama  hani salı olurda çarşamba  diğer serileri ver,iyosunuz ama gününde buna niye değil teşekkürler  hani kötü bir niyetle değilde özel işleriniz felan olabilirde hep geç  geliyo çok nadir pazartesi veriliyo  teşekkürler elinize sağlık hani ne zaman geleceğinide bilelimde ona göre  soralım :D güzel bir dille

Arkadaşım daha önce de defalarca sordun, ne zaman müsait olursam o zaman gelecek dedim. Bölümüne göre değişmiyor cevabım, ne zaman müsait olursam o zaman çevirip yüklüyorum. Kendi cevabını kendin vermişsin işte, benim de bir özel hayatım var. Senin müsaitlik durumuna göre değil kendi müsaitlik durumuma göre ayarlarım çeviri zamanımı. Boşuna bölüm sorma yani, gelince görürsün zaten. Animenin Japonya'da çıkış günü pazartesi, ben de fırsat bulduğumda çevirip ekliyorum, bu kadar basit. Otur izle şimdi geldi işte, iyi seyirler!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.