Jump to content
  1. SUNA

SUNA

2. Black Angel

Black Angel

• Similar Content

• By jans09
      7

Merhaba arkadaşlar.  Türk Anime Çeviri Ekibi (TAÇE) olarak bir çok animenin çevirisine imza attık. Sitede doğrudan, forumdan ise indirmek sureti ile bu animeleri izliyorsunuz. 
      Bu konuyu, TAÇE bünyesinde çevrilen animelerin konu sayfalarına kolaylıkla ulaşabilmeniz ve TAÇEnin hangi animeleri çevirdiğini görmeniz amacı ile hazırladım. 
      İşin aslı "Tamamlanmış Animeler" (yaklaşık 300 anime) kısmında zaten TAÇE tarafından çevrilmiş bütün animeleri görebiliyor ve indirip izleyebiliyorsunuz fakat ne aradığınızı bilmeden sayfalarca izleyecek anime aramak çok zor oluyor. Aşağıda alfabetik olmasına özen gösterdiğim animelerin;
      ismi - yayın yılı - bölüm sayısı - çevirmeni - türleri bulunmaktadır. 
      ***Animenin ismine tıklayarak forumda anime için açılmış olan konuya ulaşabilirsiniz.
      ***Mavi renkte yazılı olan kısa animenin ortalama süreden daha kısa olduğu anlamına gelir.
      Umarım işinize yarar http://emoticoner.com/files/emoticons/yellow_hair_girl/yellow-hair-girl-emoticon-11.gif?1301940164
      Not: Bazı animelerin mega linklerinde yaşanan sıkıntıyı giderme çalışmaları devam etmektedir.
      çevrilmiş anime sayısı
       486
      #.0-9
      #A
      #B

#C

#D

#E

#F

#G

#H

#I
      #J
      #K
      #L
      #M
      #N
      #O
      #P
      #Q
      #R
      #S
      #T
      #U
      #W
      #V
      #X
      #Y
      #Z
    • By Eolo-sama
      Anime Adı : Durarara!!x2 Shou
      Anime Türü : Aksiyon Gizem Shounen Doğaüstü-Güçler
      Bölüm Sayısı : 12 / 12
      Yapım Yılı : 2015
      Çevirmen : SelimTheMartian
      Düzenleme : Nones
      Özet; Durarara!!'nın ikinci sezonunun ilk kısmıdır. Shou-Ten-Ketsu üçlüsünün ilkidir. (Shou: Anlamak) - Diğer iki kısım ise 2016 yılında yayınlanacak.Bu sezon, Durarara!! ilk sezonunun üstünden 6 ay geçtikten sonraki olayları anlatıyor. İkinci sezonun Shou kısmı, Nisan 2014'te yayınlanan LightNovel'ından uyarlanacak. Serinin Sloganı ise: İkebukuro'ya geri dönüyorlar! Sonraki kısımlar içinse bonus bir LightNovel bölümüne yeşil ışık yakıldı. Animenin yapımcı stüdyoluğu bu sezon BrainsBase'ten el değiştirip Studio Shuka'ya geçti. (Yeni bir stüdyo olan Studio Shuka, Baccano'nun da ikinci sezon projesini üstlenecek.)

Klasör Linki

Hidden Content You'll be able to see the hidden content once you reply to this topic.

TAÇE Discord Sunucusu

• By Geekoloji
      Esen.

Aegisub ile çeviri ediyorum arada sırada fakat aklıma takılan iki soru var idi.

İlk olarak, videoda belli bir yeri -defter sayfası, kredi kartı gibi- "o yerin rengi ile" ve o yere uygun olarak yani taşırmadan falan üstündeki yazıları örterek yazı eklemeyi nasıl edebiliriz?
      Yazı yazmada problem yok fakat o yer ile aynı renkte kapatmayı bilmiyorum, internette bakınca da bulamadım.

İkinci olarak, seçilen belli bir zaman aralığındaki yazının videoda herhangi bir yöne doğru ve istediğimiz hızda nasıl kaydırabiliriz?
      Bunun ayarını gördüm fakat tam manasıyla anlayamadım, biraz şansa oluyor. Hızı bazen istediğim gibi bazen de çok katı, tezine kayıyor isediğim gibi olmuyor.

Bunlar için resimli ya da kısa videolu anlatım olursa hem benim için hem de başka bilmeyen arkadaşlar için çok iyi olurdu.
      Teşekkürler şimdiden.
    • By NieA
      24 Haziran 2020 itibari ile iki kişiden oluşan bir çeviri grubuyuz. Hali hazırda birer tane seriyi çevirmekle başladık.
      Seyir zevkinize ve zevkimize uygun çalışmalar yapmak temennimiz.
      Ekibimiz ben NieA ve Wasure!'den oluşmakta.
      Site adresimiz de: https://kotenfansub.blogspot.com

Çevirmekte olduğumuz seriler.
      Let's Nupu Nupu
      Narue no Sekai
      İyi Seyirler Dileriz.

• By Meyz
      Ace Attorney 2. sezon 3. bölüm  (ilk 2 bölüm türkanimede mevcut)

3. Bölüm Link : https://drive.google.com/open?id=1C6cJXhXPNDL3CajUvEYMFpKFqWM6uPNl

Not: Hatalarımı belirtirseniz sevinirim.

Knaves Fansub
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.