Jump to content

İlk Mangamı Satın Aldım!

sShoguNn

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 41
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bi arkadaşım Tokyonun gülleri diye dalga geçmişti:'(

Bugün, ilk mangamı satın aldım Hayatımda ilk defa manga aldım Yıllarca süren anime izleyişimden sonra bu sanat için farklı bişeyler uygulamak istedim ve yaşadığım şehirdeki AVM'ye gidip D&am

Hayırlı olsun Bende tokyo ghoulun 11 ine kadar aldım gelirse bitircem seriyi:D Ölüm silgisi diye birşey varmış merak ettim doğrusu.

Bende Bleach aldım hatta istediğimiz mesleği tanıtırken mangakalık diyip gösterdim tüm sınıf beğenmişti...

Ama keşke çizimi daha güzel bir şey alsaydım -.-*

Ucuz zaten mangalar :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mücahidem Şehide-i Cahide, 3 saat önce yazdı:

Ne güzel senin adına çok sevindim

internetten daha ucuza geliyor

Ben de vampire knight serisini aldım 

19 cildi de tamamladım 19. Chid daha yeni lerde çıktı zaten çıktığı gibi aldım ciltlerin biri 11-13 tl arası değişiyor nette 

Ben hep kitapyurdundan alışveriş yapıyorum 

Tekrardan hayırlı olsun

Güzel okumalar

Sağol :D Evet internetten 16.90 yerine 13'lü bişeylere geliyormuş fiyatı ama ben gidip dokunarak seçmek istedim :D DR dışında da öyle somut satan bi yer göremediğim için böyle yaptım :D

Mücahidem Şehide-i Cahide, 3 saat önce yazdı:

Mangalar TR çeviri de internetten okur iken sama kun san chan ekleri ile okuyabiliyoruz hatta japonca kelimeler ile animelere özgü kelimeler ile

Yada editör çevirmen notları ile

Bana bunlar çok samimi ve hoş geliyor içimi ısıtıyor 

Ancak

Hazır mangalar böyle değil soğuk geliyor

Tamam çok hoş dokunmak o kitaba hissetmek koklamak hepsi çok güzel 

Ama yazılar hiç bana yakın hissettirmedi mesela kaname sama yerine sayın kaname falan yazması. ....

Benim öyle bi takıntım yok iyiki oh :full-onion-head-emoticon:

Esora, 2 saat önce yazdı:

Bende Bleach aldım hatta istediğimiz mesleği tanıtırken mangakalık diyip gösterdim tüm sınıf beğenmişti...

Ama keşke çizimi daha güzel bir şey alsaydım -.-*

Ucuz zaten mangalar :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

Haha sınıfın cool'u :ahaaah-onion-head-emoticon:

Evet 1 tanesi ucuz ama tek bi tanesinde her şey yazmadığı için bir sürü cilt toplanınca pahalı oluyor :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

WindHarmony, 4 saat önce yazdı:

bende naruto,one piece,death note,tokyo ghoul türkiye de çıkmış bütün ciltleri var hepsini bulucam diye bi yerim çıktı :gameaddictplz:

elden alınca 17 liraya mı aldın internette 10 lira falan hepsi :big-eye-onion-head-emoticon:

Biliyorum o fiyata geldiğini de ben gitmek istedim işte boşver :lol2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Hellsingin tüm ciltleri ve Berserk in ilk dört cildi elimde mevcut :bwahahaplz:

Berserk'in devamının geleceğini pek sanmıyorum çünkü üç senede iki cilt çıkarabildiler sadece. Güncele gelene kadar kıyamet kopar.

Eğer Amerika gibi bir yere gidecek olursam ilk işim manga satın almak olacaktır. Berserk in var olan tüm ciltlerini istiyorum çünkü gerçekten bir sanat eseri

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Amygirl, 5 saat önce yazdı:

Hellsingin tüm ciltleri ve Berserk in ilk dört cildi elimde mevcut :bwahahaplz:

Berserk'in devamının geleceğini pek sanmıyorum çünkü üç senede iki cilt çıkarabildiler sadece. Güncele gelene kadar kıyamet kopar.

Eğer Amerika gibi bir yere gidecek olursam ilk işim manga satın almak olacaktır. Berserk in var olan tüm ciltlerini istiyorum çünkü gerçekten bir sanat eseri

Yaaa eymi giriiill ben Berserk'i aradım raflarda ama bulamadım :cry-baby-milk-bottle-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sShoguNn, 08.07.2017 - 22:56 yazdı:

Bugün, ilk mangamı satın aldım :thank_you__onion_by_elcerbero:

Hayatımda ilk defa manga aldım :thank_you__onion_by_elcerbero:

Yıllarca süren anime izleyişimden sonra bu sanat için farklı bişeyler uygulamak istedim ve yaşadığım şehirdeki AVM'ye gidip D&R mağazasından Death Note 1. cildi satın aldım. Animesini 2 kere izleyip bitirmiş biri olarak ki önemli değil çünkü manga bambaşka bir deneyim, sadece 1. cilt ile sınırlı kalıcam. Çünkü 12-13 cilt hepsi ayrı ayrı 17 TL vermek delilik! :nonono-onion-head-emoticon:

Neyse, biraz içini inceledim ve çok leziz görünüyor. Uzun zamandır o internetteki saçma manga sayfalarından okumak yerine elime kitap şeklinde mangayı alıp okumanın hayalini kuruyordum zaten ve şimdi gerçek oldu :serenade-onion-head-emoticon:

Bu yüzden böyle bi konuyu açıp içimi dökmek istedim, sizin bu konudaki deneyimleriniz nasıl acaba? :D

Hayırlı olsun mangan. ^^

Ben de de bir tane one piece, bir tane rosario to vampire(ilk mangamdır kendisi), 17. mangasına kadar shingeki no kyojin ve 4.mangasına kadar FMA var.

Arkadaştan da suikast sınıfı okurdum böyle renkli renkli *-*

Ha bir de şu 17 tl çılgınlık cidden. İnternette 9 tl ye sattıkları oluyor. Mesela ben SNK'nın 14. mangasını kitapsec.com dan almıştım. Çok uygundur. Başka sitelerde de bulabilirsin daha uygun fiyata.

Bir de zam yapmışlar 17 tl. Ben rosario to vampire yi aldığımda 11 tl idi *-*

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.